بهترین روش جوانسازی پوست

بهترین روش جوانسازی پوست ویژگی های مشخص و تعیین شده دارند و افرادی که به دنبال جوانسازی پوست هستند، می توانند از بهترین روشها برای زیبایی چهره خود استفاده کنند. جوانسازی پوست دغدغه بیشتر افرادی است که به این مشکل دچار هستند و پوست انها رفته رفته با افزایش سن چروک و نازیبا می شود. افرادی که می خواهند پوستشان از شادابی و نشاط بهره مند شده و دیرتر به سمت چروک شدن و پیری برود بهتر است با بهترین روش جوانسازی پوست آشنا شوند. روش های مختلفی در سراسر دنیا برای جوانسازی پوست وجود دارد و افراد می توانند با توجه به نوع بافت پوست اعم از چرب یا خشک بودن پوست اقدام به  جوانسازی پوست خود نمایند یا اینکه روش هایی را برای جلوگیری از پیری پوست به کار ببندند  پوست همه روزه دچار تغییر و تحولاتی که ناشی از عوامل بسیاری است شروع به فرسایش می کند؛ بنابراین برای اینکه پوستی شاداب داشته باشید، بهتر است که از همین حالا شروع به پیشگیری از پیر شدن پوست نمایید.

مزایای جوانسازی پوست

جوانسازی پوست امری مهم در نظر افراد است. بیشتر افرادی که به دنبال پوستی شاداب و با نشاط هستند به دنبال جوانسازی پوست هستند. از مزایای مهم روش جوانسازی پوست عبارت است از:

 • برطرف نمودن چین و چروک انواع پوست ها در مدت زمان بسیار کوتاه
 • رفع خط لبخند
 • رفع خط اخم
 • سفت کردن پوست گردن
 • جلوگیری از شل شدن پوست و لیفت گونه ابرو و پلک به طوری که حالت عادی و طبیعی داشته باشد.
 • شفاف شدن پوست صورت
 • کاهش چین و چروک ها
 • از بین رفتن تیرگی های زیر چشم

تمامی موارد نام برده شده جزو مزایای جوانسازی پوست صورت هستند و همه افراد می توانند از روش های مختلف برای برطرف نمودن چین و چروک پوست کمک گرفته و پوستی لطیف و نرم و بدون چروک را داشته باشند.

بهترین روش جوانسازی پوست

روش های متعدد زیادی برای جوانسازی پوست در سراسر دنیا ابداع شده است و هر کدام از روش ها معایب و مزایای مختلفی دارند. یکی از روش هایی که به تازگی سبب شده تا افراد بسیاری به این روش روی آورند، روش هایفوتراپی است. روش هایفوتراپی روشی نوین و موثر برای جوانسازی پوست است.  این روش جزو بهترین و موثرترین روش جوانسازی پوست شناخته شده است. در روش جوانسازی پوست به صورت هایفوتراپی امواج فراصوت را روی نقطه پوست پرداخت و پردازش نموده و توسط حرارت به وجود آمده از امواج، سبب از بین رفتن قسمتی از بافت خراب شده می شود به صورتی که در اثر شوک حرارتی بافت پوستی که فرسایش پیدا کرده است از بین رفته و پوست افراد سفت می شود و از شل شدن و افتادگی پوست جلوگیری به عمل می آید. افرادی که علائم زیر را دارند، می توانند از روش هایفوتراپی استفاده کرده و پوستی درخشان و بدون چروک داشته باشند.

 • افرادی که پوستشان بر اثر بالا رفتن سن شل شده است.
 • افرادی که  پوست سفت دارند.
 •  افرادی که پوست آنها به صورت کرک و شل درآمده است.
 •  افراد که پوست آنها دچار عفونت و گوشت اضافه بر روی پوست هستند.

این افراد می توانند به راحتی از روش هایفوتراپی استفاده کرده و پوست خود را جوان کنند.

در هایپوتراپی به چه نکاتی باید توجه کرد؟

در هایپوتراپی به چه نکاتی باید توجه کرد؟

هایپوتراپی به تازگی توانسته جایگزین انواع دیگر روش های مرسوم جوان سازی پوست شود. در این رابطه باید چندین نکته را مد نظر داشته باشید تا روش هایپوتراپی به بهترین وجه انجام شود و پوست شما تا مدت زمان زیادی صاف، شاداب و جوان بماند. مدت زمان دوره نگهداری از پوست در هنگام هایپوتراپی دو تا چهار هفته است که باید به شدت از پوست مراقبت کرده و در معرض نور آفتاب و اشعه های مضر قرار نگیرید تا پوست شما مدت زمان بیشتری فرصت ترمیم را داشته باشد. ممکن است پس از روش هایپوتراپی دچار ریزش مو، قرمزی، عفونت و خونریزی شوید که به هیچ عنوان جای نگرانی نیست پس از چند روز جای عمل هایپوتراپی  خوب می شود و دیگر هیچ اثری از موارد گفته شده بر جای نخواهد ماند. روش هایپوتراپی معمولاً ۶ الی یک سال دوام دارد و پوست در این مدت به هیچ عنوان شادابی نشاط خود را از دست نداده و چروک نمی شود.

پیشنهاد سردبیر  مزایای شیدینگ لب

 روش های دیگر جوانسازی پوست

علاوه بر روش هایپوتراپی روش های دیگر نیز در کشور وجود دارد که افراد با استفاده از این روش ها می توانند پوستی جوان و شاداب داشته باشند.  این روش ها عبارتند از:

 • لیزر
 • لیفت
 • جراحی

در روش لیزر، جوانسازی پوست به صورت های مختلف در انواع مختلف لیزردرمانی انجام می شود. لیزر درمانی می تواند تاثیر مثبتی در کاهش انواع چین و چروک داشته باشد، حتی سبب روشن شدن پوست صورت و از بین رفتن کک و مک و خال می شود. ضایعات پوستی توسط لیزر به راحتی درمان می شود از انواع لیزر می توانیم به:

 • لیزر فرکشنال
 • لیزر فرکشنال  Co2
 • لیزر فوتونا
 • لیزر اربیوم یو
 • لیزر کوانتا

هر یک از روش های نامبرده به صورت های مختلف انجام می شوند. در ادامه هر یک از عمل های لیزر را به طور تفصیل بازگو می کنیم.

لیزر فرکشنال

در این روش از امواج رادیو کوئینسی برای جوانسازی لایه های اپیدرم و میانی استفاده می شود. این امواج هیچ ضرری نداشته و لایه های میانی و درونی را تحت تاثیر قرار داده و سبب از بین بردن ناهمواری ها و برطرف شدن چروک ها می شود. با این روش می توانید انواع جوش و آفتاب سوختگی را از بین ببرید. در این روش پزشکان  پوست را تحریک کرده که کلاژن بیشتری بسازد. در صورت ساخته شدن کلاژن مورد نیاز پوست، پوست به سرعت ترمیم و جوانسازی می شود. کلاژن نقش بسیار حیاتی در شادابی و لطیف شدن پوست دارد.

 لیزر فرکشنال co2

یکی از روش های موثر جوانسازی پوست این نمونه لیزر درمانی است که به بافت پوست هیچ آسیبی وارد نکرده و سبب جوانسازی پوست به بهترین وجه می شود. این روش هم مانند روش فرکشنال است و ترمیم پوست به سادگی و به راحتی انجام می شود. پس از انجام روش لیزر درمانی جای لیزر کمی قرمز شده و پس از چند روز به راحتی رنگ قرمز پوست از بین خواهد رفت.

 لیزر فوتونا

لیزر فوتونا جزو روش های غیر تهاجمی پوست به شمار رفته و برای سفت کردن پوست و استحکام بخشیدن به پوست استفاده می شود. در این روش لیزر درمانی، پیری پوست به صورت عمیق از بین رفته و چین و چروک کاملاً صاف خواهد شد. کسانی که دارایی خط اخم و چین و چروک های عمیق هستند و چین و چروک های آنها در پیشانی به صورت خط هایی کشیده شده و ممتد است می توانند از این روش استفاده کنند.

پیشنهاد سردبیر  همه چیز درباره روتین پوستی

لیزر اربیوم

این روش لیزر درمانی هم برای از بین بردن چین و چروک مخصوصاً چین و چروک و خطوط خط اخم و لبخند استفاده می شود. حتی کسانی که خط اخم و لبخند آن ها به صورت عمیق است، می توانند از این روش استفاده کنند. در این روش نیز پوست تحریک به کلاژن سازی می شود .پس از اینکه پوست تحریک به کلاژن سازی شد به سرعت پوست ترمیم شده و لطافت و نرمی خود را به دست خواهد آورد.

لیزر کوانتا

در این روش از دو موج و ساختن کلاژن برای جوانسازی پوست می شود. این روش نیز برای افرادی که چین و چروک عمیق دارند بسیار موثر و کارساز است. هر یک از این روش های نامبرده لیزر درمانی می تواند به جوانسازی پوست کمک کند. برای آنکه بتوانید بهترین روش جوانسازی پوست را به دست آورید، بهتر است با کارشناسان و متخصصان سایت تماس بگیرید.

ریتید کتومی یا لیفت صورت

یکی دیگر از روش های مرسوم از بین بردن چین و چروک صورت یا به عبارتی جوانسازی پوست، لیفت صورت است. در این روش از افتادگی پوست جلوگیری کرده و چین و چروک های به وجود آمده در پلک و لب  برطرف می شود. حتی از شل شدن پوست جلوگیری می شود. افرادی که چهل الی پنجاه سال دارند، می توانند از این روش برای جوانسازی پوست خود استفاده کنند. لیفت صورت یا ریتید کتومی انواع مختلفی دارد که عبارتند از: اسکار کوچک، لیفت ساب پریوستال، لیفت صفحه عمقی و لیفت میانه است. شما می توانید با پزشکان مجرب روی سایت ارتباط بگیرید و بهترین روش جوانسازی پوست را انتخاب و پوستی شاداب و جوان را برای خود به ارمغان بیاورید.

جوانسازی پوست با جراحی

یکی دیگر از روش های جوانسازی پوست جراحی است در این روش که نوعی روش تهاجمی به شمار می رود در سطح پوست برش های کوچکی ایجاد شده و عضلات کشیده می شوند. برش هایی که روی پوست ایجاد شده بسیار ظریف بوده و معمولاً در محل رویش مو و یا کنار گوش هستند و بنابراین هیچ جای نگرانی بابت ماندن جای برش ها روی پوست وجود ندارد. این نمونه جراحی ها دارای مزایای زیادی هستند و می توانید برای افتادگی خط پیشانی، فک، از بین بردن غبغب، رفع خط لبخند و اخم از این روش استفاده کنید. لیفت پوست جزو روش های مناسب برای جوانسازی پوست به شمار می رود.

سخن پایانی

بیشتر افراد دغدغه و نگرانی شان برای از بین بردن چین و چروک پوست است. برای آن که پوستی شاداب، درخشان، لطیف و مناسب داشته باشید بهتر است که با کارشناسان و پزشکان متخصص و مجرب ارتباط گرفته و بهترین روش برای جوانسازی پوست را با توجه به مشاوره پزشکان انتخاب نمایید.  پزشکان مجرب سایت آماده هستند و هرگونه اقدامات لازم در جهت برطرف نمودن انواع چین و چروک را انجام دهند. همه عزیزان می توانند به راحتی به صورت غیر حضوری و آنلاین، مشاوره رایگان از طریق سایت را برای جوانسازی پوست دریافت نمایند. جوانسازی پوست امری بسیار مهم برای از بین بردن چین و چروک و رفع پوست های چروکیده و شل است با استفاده یکی از این روش ها می توانید زیبایی و شادابی را به چهره خود بازگردانید.

ثبت امتیاز
نظر
 • هنوز نظری ندارید.
 • افزودن دیدگاه