برای ثبت پروفایل در سامانه معرفی مشاغل سالن بیوتی ، پلن های متنوعی به شما ارائه می شود که بر اساس سلیقه خود و البته بودجه ای که دارید می توانید یکی از آن را انتخاب کنید. در ثبت پروفایل در سامانه معرفی مشاغل سالن زیبایی ( سالن بیوتی ) مواردی همچون: ثبت اطلاعات تماس، خدمات مجموعه، پنل مدیریت برای ویرایش به وسیله مشتری، پشتیبانی رایگان، لوکیشن سالن و… برای معرفی سالن زیبایی شما و خدمات سالن شما مثل انواع خدمات مو، ناخن، ابرو، مژه ، میکاپ و صورت قرار خواهد گرفت. علاوه بر این نام سالن زیبایی که شما مالک آن هستید، در صفحه اول گوگل به نمایش در خواهد آمد.

0 +
افتخار همکاری
0 +
بازدید ماهیانه
0 +
مناطق تحت پوشش
0 +
استان های تحت پوشش

ثبت پروفایل کاربری چه مزایایی دارد؟

زمانی که شما به ثبت پروفایل کاربری در سایت اقدام می کنید، هرگاه کاربران اینترنت به دنبال سالن های زیبایی می گردند، می توانند به راحتی شما را در صفحات اول گوگل پیدا کنند. این کار موجب می شود تا بر اساس موقعیتی که دارید به سراغ شما بیایند و از خدمات شما استفاده کنند. شما می توانید با کمترین هزینه ممکن بهترین تبلیغات را انجام دهید و البته پربازده ترین تبلیغات را هم مشاهده کنید. دسترسی اکثریت افراد به اینترنت موجب شده تا این روزها برای هر خدمتی در صفحات گوگل به دنبال آن بگردند و با توجه به نتایجی که به آنها نشان می دهد، کار خود را انجام دهند. به شما پیشنهاد می کنیم ثبت کاربری در سامانه مشاغل را فراموش نکنید و با این کار رونق خوبی به کسب و کار خود و سالن زیبایی که دارید ببخشید.

سالن بیوتی

ثبت پروفایل کاربری در سایت سالن زیبایی

آیا به معروف شدن سالن زیبایی خود فکر می کنید؟ آیا می خواهید مشتری بیشتری را به سالن زیبایی تان جذب کنید؟ پس به شما پیشنهاد می کنیم ثبت پروفایل در سایت سالن زیبایی را فراموش نکنید. قطعا شما با ثبت پروفایل کاربری می توانید به اهدافی که به آن فکر می کنید و گسترش خدمات خود خیلی زودتر دست پیدا کنید.

برای ثبت پروفایل چه اطلاعاتی را باید وارد کنیم؟

برای ثبت پروفایل می توانید اطلاعاتی همچون آدرس مجموعه، لوکیشن سالن زیبایی، خدماتی که ارائه می دهید، ویدیو و عکس هایی مرتبط با خدماتی که تاکنون انجام داده اید، را وارد کنید. بر اساس اطلاعاتی که شما در پنل خود قرار خواهید داد، کاربران می توانند به آسانی شما را پیدا کنند و طبق خدماتی که شما ارائه داده اید، بهترین مجموعه را که بر اساس سلیقه و نیازشان است، انتخاب کنند.

5/5 - (6 امتیاز)