سالن بیوتی
آشنایی با خدمات میکاپ

خدمات میکاپ

عیوبی مانند چروک و آکنه و اگزما و حتی جوش و تیرگی صورت، اعتماد به نفس را در افراد کاهش می دهد؛ از این رو همیشه به دنبال راهی هستند تا این نقص ها را به بهترین شکل ممکن پوشش دهند. خدمات میکاپ در این شرایط به کمک افراد آمده تا زیبایی هایی که دوست دارند دست پیدا کنند‌. این خدمات به شکل های مختلف ارائه می شود و افراد با هر سلیقه ای می توانند سبک های مورد علاقه خود را انتخاب کنند‌. 

معرفی انواع سبک های میکاپ

در اینجا ما میخواهیم شما را با انواع مختلف سبک های میکاپ آشنا کنیم. خدمات میکاپ همیشه زیر مجموعه های مختلفی دارد و طبق سبک های متنوعی به اجرا در می آید که در زیر به صورت مجزا به آنها اشاره می کنیم: 

در این سبک آرایش چشم غلیظ و لب کاملا لایت و ملایم است. علاقه مندان می توانند سبک را به صورت برعکس هم اجرا کنند. بیشترین تاکید این سبک روی لب و چشم است. 

در این سبک آرایش چشم بیشتر از هر چیزی مورد توجه قرار می گیرد و خط چشم در بالا و پایین کشیده می شود. گوشه های چشم به صورت کشیده طراحی می شود.

در این سبک رنگ های سرزنده و شاد اهمیت زیادی دارند. رنگ های گرم برای لب و چشم ها به کار می روند تا جذابیت و جلوه کار را دو چندان کنند.

در این سبک زیرسازی همیشه با رنگ های کاملا روشن و یا هم طیف پوست صورت می گیرد. سایه تیره تمام قسمت های اطراف چشم را پوشش می دهد. رژ لب شاد و روشن استفاده می شود. 

در این سبک تمرکز روی رنگ های تیره و متمایل به قرمز است. سایه چرب و براق و رژ گونه و رژ لب کاملا غلیظ است. 

در این سبک لایت ترین رنگ ها استفاده می شود؛ به همین دلیل این نوع آرایش کاملا ملایم است. برای رفع اشکالات ظاهری این سبک عالی است.

این سبک بیشترین تمرکز را روی تعادل سازی چهره قرار داده است.

 با رنگ های غلیظ اجرا می شود. 

رنگ های جیغ و شاد به کار می رود. 

آرایشی سنگین با پوشش دهی بالا است. 

مهم ترین نکات میکاپ

کاربرد گسترده ای که خدمات میکاپ دارد باعث شده تا امروزه بیشتر افراد از آن استفاده کنند. بیشتر خانم ها قبل از رفتن به مهمانی و جشن سعی می کنند تا با میکاپ چهره ای جذاب تر داشته باشند و به کمک آن یک پوشش عالی روی عیوب و نقص های صورت قرار دهند. در محیط کار می توانید یک میکاپ ساده و در عین حال شیک داشته باشید که در جذب افراد هم تاثیر بسزایی دارد. زمانی که موهای خود را رنگ یا مش می کنید چهره شما بی روح می شود؛ بنابراین نیاز به یک میکاپ دارید تا در کنار رنگ چهره شما را شاداب تر و جذاب تر کند. 

در مراسم های مختلفی چون عروسی و عقد و نامزدی فرد دوست دارد از نظر ظاهری تغییر زیادی کند؛ بنابراین یک میکاپ آرتیست حرفه ای در تلاش است تا یک میکاپ شیک و بروز را برای عروس پیاده کند. برای اینکه در عکس های خانوادگی و دسته جمعی چهره ای زیباتر داشته باشید، میکاپ می تواند کمک بزرگی به شما کند. خدمات میکاپ به صورت آموزشی در اختیار افراد قرار می گیرد و هر کس در این خصوص تجربه و مهارت لازم را دارید می تواند با برقراری کلاس های آموزشی خدمات میکاپ را به دیگران هم آموزش دهد.

 معمولاً عوامل زیادی روی ماندگاری هاشور ابرو تاثیر گذار هستند که میتواند ماندگاری هاشور را تضمین کند، اما ۶ الی ۱۰ سال زمان استاندارد برای ماندگاری هاشور در نظر گرفته می شود، اما متاسفانه آن دسته از افرادی که پوست چربی دارند، نمی توانند پایداری و ماندگاری بیشتری را برای هاشور ابرو برآورد کنند. یکی از ترفندهای اصلی این است که هاشور با رنگ تیره تر ماندگاری بالاتری دارد و همین مسئله خود می تواند موضوع بسیار مهمی به شمار آید.

خدمات میکاپ

افزایش مشتری و کسب درآمد

سامانه سالن بیوتی متشکل از تیمی جوان و با انگیزه، تخصصی‌ترین مجموعه های ارائه‌دهنده خدمات سالن های زیبایی است. “سالن زیبایی” و “متخصصان زیبایی” و “آکادمی زیبایی” دامنه وسیعی از نیازهای سالن ها در ایران  را پوشش می‌دهد

بهترین مجموعه برای استفاده از خدمات میکاپ

اگر چه امروزه خدمات میکاپ توسط مراکز مختلفی ارائه می شود اما میزان تجارب و مهارت همه میکاپ آرتیست ها یکسان نیست؛ بنابراین اگر به دنبال یک میکاپ عالی هستید می توانید با مراجعه به سایت سالن بیوتی به راحتی نیاز خود را برطرف سازید. مشاوره هایی که میکاپ آرتیست حرفه ای در اختیار شما قرار می دهد کمک می کند تا شما میکاپی زیبا و بروز متناسب با نوع و رنگ چهره خود داشته باشید. استفاده از متریال باکیفیت باعث شده تا این میکاپ ماندگاری زیادی داشته باشد.

بهترین ها
مقالات آموزشی مرتبط

جدید ترین مقالات میکاپ

5/5 - (8 امتیاز)