میکاپ صورت در فصل پاییز

استفاده از رنگ ها برای استایل بیشترین اهمیت را دارد. در واقع با کمک رنگ ها می توانید استایل خود را بهبود داده و زیبایی آن را چندین برابر کنید. همان طور که می دانید طیف های رنگی بی نهایتی در دنیا وجود دارد و همین موضوع نیز باعث شده تنوع در رنگ بسیار زیاد باشد. با کمک رنگ ها می توانید آرایش خود را جذاب تر و زیباتر کنید. تنها کافی است رنگ های مناسب را انتخاب کرده و پس از امتحان آن روی موهای خود آرایش هایی که مدنظر دارید را انجام دهید. همراه ما باشید تا در این مقاله به بررسی بهترین رنگ هایی که می توان در فصل پاییز در میکاپ صورت استفاده کرد را با هم بررسی کنیم. نکاتی که در این مقاله ارائه می شود، می تواند شما عزیزان را در راستای بهبود آرایش صورتتان کمک کند.

مهم ترین اصول برای میکاپ صورت در فصل پاییز

میکاپ صورت در فصل پاییز اصول خاص خود را دارد. در صورتی که در فصل پاییز از اصول آرایش خاص خود استفاده کنید می توانید ظاهری زیبا و شیک برای خود به ارمغان بیاورید. اصول مختلفی برای این امر وجود دارد که مهم ترین آن استفاده از رنگ هایی است که با پاییز سازگاری دارند.
فصل پاییز فصل رنگ ها است و می توان تنوع رنگی فراوانی در آن پیدا کرد. باید از رنگ هایی در این فصل استفاده کنید که زیبایی شما عزیزان دل را بیشتر کرده و جذابیت شما دوستان عزیز را با رنگ های پاییز سازگار می کنند. مانند رنگ های نارنجی، قهوه ای، بژ و… . رنگ قرمز تیره نیز می تواند انتخاب مناسبی باشد.

ترفندهای میکاپ صورت در فصل پاییز

اما برای این که بتوانیم به بهترین شکل اصول میکاپ و رنگ مناسب برای آن در فصل پاییز را در قسمت های مختلف آرایش خود انجام دهیم باید این اصول را به صورت بخش به بخش مورد بررسی قرار دهیم. مهم ترین اصول و ترفندهایی که برای آرایش پاییزه وجود دارد شامل موارد زیر هستند:

 • کرم پودر و کانسیلر
  اولین ترفندی که باید در هنگام آرایش پاییزه به آن توجه کنید نحوه استفاده از کانسیلر و کرم پودر است. کانسیلر و کرم پودر پایه سازهایی برای آرایش کردن هستند؛ اما استفاده از آن ها برای زیبایی رنگ آرایش در پاییز کاربرد فوق العاده ای دارد. به طور کلی پوست انسان دارای ته رنگ طلایی است. شما عزیزان دل باید سعی کنید که این اصل را در فصل پاییز جدی گرفته و طوری کانسیلر را در پوست خود استفاده کنید که صورت شما را به سمت تیرگی و طلایی ببرد. این گونه از سازگار بودن رنگ پایه آرایش با رنگ پوست خود مطمئن هستید.
 • برنزه کننده و های لایتر
  اگر می خواهید بیشتر ظاهر آرایش خود را به رنگ های پاییزی نزدیک کنید باید به سمت برنز کننده و های لایتر بروید. برنز کننده ها نوعی محصول آرایشی هستند که زیبایی صورت شما دوستان عزیز را چندین برابر می کنند. این محصول باعث برنزه  شدن رنگ پوست شما عزیزان دل می شوند که می تواند حال آن را به رنگ های قهوه ای و نارنجی پاییز نزدیک تر کند.
پیشنهاد سردبیر  آشنایی با اصول میکاپ صورت

از طرف دیگر های لایترها نیز می توانند صورت شما عزیزان دل را درخشنده تر کرده و زوایای آن را بهتر کنند.اگر می خواهید این بخش را به بهترین شکل انجام دهید باید از بهترین مدل های برنز کننده و های لایتر استفاده کنید.

 • سایه چشم
  چشم مهم ترین بخش یک صورت است. در صورتی که می خواهید صورتی زیبا و جذاب داشته باشید باید سایه چشم زیبایی را برای خود طراحی کنید. اما سایه چشم در فصل پاییز باید چگونه باشد؟ شما دوستان عزیز می توانید برای سازگار کردن سایه چشم خود با رنگ های پاییزی از رنگ های خنثی و رنگ هایی مانند بژ، خاکی، قهوه ای، زیتونی، طلایی و… استفاده کنید. همچنین اگر می خواهید سایه چشم برجسته ای داشته باشید باید رنگ های براقی مانند قرمز را برای سایه چشم استفاده کنید. این رنگ بیشترین سازگاری را با فصل پاییز دارد.
 • خط چشم
  به طور کلی اهمیت خط چشم برای هر نوع آرایشی مهم است. اگر می خواهیدچشم های برجسته، زیبا و فوق العاده ای را داشته باشید باید از خط چشم های فوق العاده زیبایی بهره ببرید. در فصل پاییز پیشنهاد می شود که از خط چشم های قهوه کاسنی و سبز جنگلی استفاده کنید. این رنگ های فوق العاده جذاب زیبایی منحصر به فردی دارا هستند و جزو رنگ های خاص محسوب می شوند. می توانید به کمک این رنگ ها آرایش چشم خود را بیشتر به رنگ های پاییزی نزدیک کنید.
  رژگونه
  رژگونه می تواند به برجسته شدن گونه های شما عزیزان کمک کند. در هر صورتی اگر از رژگونه استفاده کنید علاوه بر دل نشین شدن آرایش می توانید برجستگی خاصی را به زوایای خاص صورت خود اضافه کنید. نه تنها در فصل پاییز بلکه در هر فصلی بهتر است از رنگ های جذاب و درخشنده گرم برای رژگونه استفاده کنید.

 شما می توانید بسته به عمق رنگ صورت خود رنگ های روشن صورتی و نارنجی را امتحان کنید. رنگ نارنجی باعث می شود تا سازگاری پوست شما با رنگ های پاییزی بیشتر شود. پس تا جایی که می توانید نسبت به فرم صورت خود از روش های مخلتف کشیدن رژگونه استفاده کنید.

 • رژ لب
  و اما می رسیم به آخرین ویژگی در آرایش که رژ لب می باشد. رژ لب یکی از المان های مهم و اصلی در آرایش است. استفاده از رنگ های متنوع رژ لب یکی از ویژگی های منحصر به فرد آن است که می تواندویژگی های خاصی را به شما ارائه دهد. شما دوستان عزیز باید از طیف های رنگ مختلف رژ لب برای لب خود استفاده کنید.
پیشنهاد سردبیر  فینیشینگ میکاپ چیست

استفاده از طیف های رنگی نارنجی، قرمز، صورتی گرم و قهوه ای بهترین رنگ هایی هستند که می توانید برای زیبایی لب های خود در فصل پاییز استفاده کنید. سعی در این داشته باشید که رنگ های مات با درخشندگی کمی را برای رژ پاییزی انتخاب بنمایید.

ظاهر آرایش پاییزی باید به چه شکلی باشد؟

باید توجه داشته باشید که آرایش پاییزی باید ویژگی های مختلفی داشته باشد. رعایت کردن این ویژگی ها در آرایش می تواند موجب زیبایی بیشتر صورت شما عزیزان دل در این فصل جذاب باشد. به طور کلی آرایش پاییزی باید تن رنگ گرمی داشته باشد. همچنین نباید در آرایش پاییزی از رنگ های درخشان استفاده کنید.استفاده از رنگ های مات که درخشندگی پوست شما دوستان عزیز را کم کند می تواند ظاهر بهتری به پوست شما عزیزان دل بدهد. پیشنهاد ما این است که از رنگ های نارنجی، قهوه ای، صورتی و در برخی بخش ها نیز از رنگ قرمز بهره ببرید. این گونه می توانید طیف رنگ های مختلفی که در فصل پاییز یافت می شود را به عنوان آرایش در صورت خود قرار دهید.

آرایش بیشترین اهمیت را برای بانوان دارد. هر چه زیبایی آرایش بانوان در فصول مختلف با رنگ های مختلف سازگار باشد جذابیت صورت چندین برابر خواهد شد. فصل پاییز یکی از خاص ترین و زیباترین فصل هایی است که می توانید از رنگ های جذاب آن در آرایش خود بهره ببرید. در این مقاله از سالن بیوتی به تمامی نکاتی که برای آرایش پاییزه نیاز داشتید پرداختیم. این گونه آرایش ها نکات مهمی دارند که در این مقاله به تمامیآن ها پرداخته و رنگ هایی که برای این سبک مناسب هستند به شما دوستان عزیز ارائه دادیم.

5/5 - (2 امتیاز)
نظر
 • هنوز نظری ندارید.
 • افزودن دیدگاه