آشنایی با شیدینگ لب

شیدینگ لب یک روش جدید است و معمولاً افراد به ویژه بانوان توجه ویژه ای به ظاهر خود و لب هایشان دارند. اگر از زدن رژ لب راضی نیستید یا خسته شده اید و استفاده مکرر رژ لب باعت تیره شدن رنگ طبیعی پوست شما شده است ما به شما شیدینگ لب را پیشنهاد می دهیم. این روش بسیار کاربردی و مؤثر است، در شیدینگ لب شما می توانید به راحتی رنگ لب های خود را تغییر دهید یا رنگ طبیعی آنها را پر رنگ تر کنید. تغییرات چشمگیری را احساس خواهید کرد که در ادامه به توضیح این روش خواهیم پرداخت.

معرفی روش شیدینگ لب

شیدینگ لب به معنی تتو لب است که روش دائمی نیست و مدت ماندگاری حدود یک سال دارد. لب ها در خوشگلی صورت تأثیر زیادی دارند، افراد معمولاً به شکل و ظاهر لب خود اهمیت بسیاری می دهند. یکی از روش های مؤثر برای تغییر شکل لب به صورتی که طبیعی به نظر بیاید و همچنین هزینه بسیار کمی داشته باشد شیدینگ لب است.

این روش باعث تغییر رنگ لب می شود، در روش گفته شده رنگ طبیعی خود لب تقویت می شود؛ امارژ لب رنگ لب را به طور کامل تغییر می دهد؛ همچنین روش شیدینگ لب با رنگ های کاملاً طبیعی روشی بسیار پرطرفدار است. اگر نگران عوارض این روش هستید باید بدانید که هیچ مشکلی برای شما به وجود نخواهد آمد و به راحتی می توانید آن را امتحان کنید.

نحوه انجام شیدینگ لب

شیدینگ لب نیاز به دستگاهی مخصوص دارد، با سوزن رنگی را که انتخاب کرده اید به لب شما تزریق می کنند. حتماً مطمئن شوید که سوزن آلوده نیست و تمیز باشد. روند این کار به این صورت است که اول از ژل یا نوعی پماد برای بی حسی لب استفاده می کنند. بعد از آن رنگ انتخاب شده در داخل دستگاه مخصوص می گذارند، سپس سوزن را تنظیم کرده و بعد رنگ را با آن به لب شما تزریق می کنند.

اگر لب هایتان قرینه نیست می توانید درخواست قرینه سازی لب هایتان را داشته باشید. در شیدینگ لب همچنین اگر لب های نازکی دارید، می توانید مدلشان را تغییر دهید یا لب هایتان را کمی ضخیم تر جلوه دهید. معمولا روش های شیدینگ در سالن زیبایی و زیر نظر متخصصین این کار انجام می شود. برای انجام این روش اید یک مرکز مطمئن و با تجربه را انتخاب کنید.

پیشنهاد سردبیر  خط لب دائم چیست

مزایای شیدینگ لب

شیدینگ لب باعث زیبایی هر چه بیشتر صورت شما می شود. همانطور که می دانید لب ها تأثیر زیادی بر زیبایی صورت شما دارند و افزایش اعتماد به نفس را برای بانوان به همراه دارد؛ همچنین بعد از شیدینگ لب دیگر نیازی نیست از رژ لب استفاده کنید. رژ لب اگر به صورت مداوم و روزانه استفاده شود آسیب بسیار باور نکردنی به لب می رساند و رنگ لب را تیره می کند برای همین شیدینگ لب روش بهتری هست. آسیب های آن نسبت به استفاده مرتب رژ لب کمتر است در این روش شما می توانید رنگ لب را به رنگ دلخواهتان تغییر دهید یا رنگ اصلی لب خود را پر رنگ کنید؛ همچنین به بانوانی که شاغل هستند و وقت کافی برای آرایش کردن را ندارند ما انجام دادن شیدینگ لب را پیشنهاد می کنیم.

رنگ های مختلف در شیدینگ لب

قبل از انجام شیدینگ لب بهتر است در مورد اینکه چه رنگی به شما می آید به طور جدی تحقیق کنید؛ زیرا این رنگ برای مدت طولانی روی لب شما باقی می ماند. در روش شیدینگ لب، رنگ های گوناگونی وجود دارد و مهمترین موضوع در این روش انتخاب رنگ مناسب است؛ همچنین شما باید به رنگ پوست خود دقت کنید. برای بانوانی با پوست های سفید رنگ های صورتی و قرمز و گلبه ای مناسب است. افراد با پوست های گندمی بهتر است از رنگ های بنفش و هلویی استفاده کنند، برای افراد با رنگ پوست تیره رنگ های جگری و قهوه ای گزینه خوبی است؛ همچنین استفاده از رنگ های طبیعی بسیار بهتر از رنگدانه های مصنوعی است و رنگدانه های طبیعی بین بیشتر بانوان بسیار محبوب هست.

مدت زمان ماندگاری شیدینگ لب

یکی از تفاوت های اساسی رژ لب و شیدینگ لب در مدت زمان ماندگاری آنها هست. مدت زمان ماندگاری رنگ بستگی به نوع و جنس لب های افراد دارد اما معمولاً به مدت ۱ تا ۲ سال این رنگ ماندگاری دارد. اما در برخی موارد کسانی بودند که این رنگ برای آنها تنها در ۶ ماه باقی مانده است. بهتر است بعد از ۲ سال به فکر ترمیم رنگ های لب هایتان بیفتید.

هر چند این مدت زمان در افراد گوناگون متفاوت است به طور کلی هر وقت احساس کردید رنگ لب شما کمرنگ شده است برای ترمیم آن اقدام کنید. سیگار کشیدن و مدت طولانی زیر نور خورشید ایستادن تأثیر بسیار زیادی روی زودتر از بین رفتن رنگ لب هایتان دارد؛ همچنین در افرادی که لب هایشان بعد از شیدینگ لب پوسته ریزی می کند احتمال اینکه مدت ماندگاری رنگ کمتر باشد بیشتر است.

پیشنهاد سردبیر  درمان فوری جوش صورت

چه کسانی شیدینگ لب را انجام بدهند؟

شیدینگ لب روشی مؤثر و بدون عیب است . اما برای افرادی که وقت کافی برای آرایش کردن را ندارند، افرادی که از زدن رژ لب خسته شده اند یا زدن مداوم رژ لب باعث تیرگی رنگ لب های آنها شده است یا کسانی که شاغل هستند و همچنین افرادی که لب های نازک دارند به طور ویژه ای استفاده از این روش را پیشنهاد می کنیم. کسانی که روی لب خود جای زخم یا لب آنها رنگ تیرهای دارد می توانند با شیدینگ لب رنگ لب خود را درست کنند یا جای زخم را بپوشانند.

مراقب های بعد از شیدینگ لب

بعد از شیدینگ لب معمولاً لب ها زود خشک می شوند بهتر است افراد به صورت مرتب از نرم کننده های لب استفاده کنند. اگر لب هایتان پوسته ریزی کردند حتماً از کندن این پوست ها با دست خودداری کنید. در هفته های اول که زخم لبتان از بین نرفته از خوردن مواد ترش و تند پرهیز کنید و همچنین تا چند هفته بعد از این کار از رفتن به استخرها دوری بکنید.

تا ۳ روز بعد از شیدینگ لب نباید صورت خود را بشویید یا به لب هایتان آب بزنید. اگر لب هایتان درد داشت یا متورم بود، می توانید از وازلین برای کم کردن درد استفاده کنید و در صورت درد بیش از حد به دکتر یا شخصی که شیدینگ لب را برای شما انجام داده است مراجعه کنید.

اگر قصد انجام شیدینگ لب را داشتید، حتماً به دقت در مورد رنگی که به شما می آید تحقیق کنید و قبل از انجام این کار مطمئن شوید که لب هایتان هیچگونه حساسیتی به شیدینگ لب نداشته باشند. حتماً مطمئن شوید جایی که قصد انجام شیدینگ لب را دارید مطمئن باشد و فردی که اینکار را انجام می دهد مدرک لازمه را داشته باشد. می توانید مطمئن باشید که روشی مؤثر و بسیار راحت برای زیبایی لب های شما است. این روش نسبت به روش های دیگر هزینه ی بسیار کمتری دارد و افراد مختلف می توانند شیدینگ لب را انجام دهند.

4.8/5 - (6 امتیاز)
نظر
  • هنوز نظری ندارید.
  • افزودن دیدگاه