سالن بیوتی
آشنایی با خدمات لیفت مژه

لیفت مژه

لیفت مژه یکی از روش های ایده آل و راحت برای داشتن مژه هایی حجیم، طبیعی و بلند است که بهتر است قبل از انجام این کار با مشاورین ما در این مرکز گفتگویی داشته باشید. استفاده از مواد شیمیایی مرغوب و درجه یک صددرصد آسیب و عوارض خاصی را در پی نخواهد داشت و بهتر است بدانید که اگر اینکار را به فردی ماهر و کاربلد بسپارید، صددرصد از نتیجه پایانی آن در مدت زمان6 الی 8 هفته ای رضایت کاملی خواهید داشت. مشتریانی که از طریق سالن بیوتی به مرکز زیبایی مورد نظر خود مراجعه می‌کنند از خدمات لیفت کردن مژه رضایت بالایی دارند و نسبت به تمدید و ترمیم آن را نیز بسیار تمایل نشان می دهند و به همین دلیل، ما در ادامه شما را با ماهیت این روش بیشتر آشنا خواهیم کرد.

لیفت مژه چیست

لیفت مژه را می توان از جمله روش‌هایی در نظر گرفت که به صورت کاملاً طبیعی حجم مژه های شما را افزایش داده و حالتی زیبا و منحصر به فرد را به نمایش می گذارد. توجه داشته باشید لایه سیلیکونی در اطراف چشم را فرد متخصص برای محافظت از مواد لیفت با سطح پوست شما مورد استفاده قرار می دهد و به همین دلیل، لازم نخواهد بود که نگرانی و دغدغه خاصی بابت این کار داشته باشید.

برخی از افراد تصور می‌کنند که ممکن است لیفت روند دردناکی داشته باشد، در صورتی که واقعا این چنین نیست.به هر حال لایه سیلیکونی باعث می شود تا آسیبی به  سطح پوست شما نرسد و کافیست شما با خونسردی کامل 45 الی 60 دقیقه چشمان خود را بسته نگه دارید.

این نکته را به خاطر بسپارید که اگر لیفت را به دست فردی ماهر بسپارید، صد درصد از نتیجه کار رضایت خواهید داشت و در طولانی مدت میتوانید نسبت به ماندگاری آن مطمئن باشید، البته ماندگاری لیفت دائمی نیست و شما مدت زمان خاصی را باید در نظر بگیرید. لیفت کردن مژه به قدر کافی به بلند نشان دادن مژه های شما کمک می کند ولی به هر حال اگر تمایل داشته باشید که از ریمل برای بلندتر نشان دادن مژه های خود استفاده کنید، مانعی ندارد.

در مورد قیمت لیفت مژه اگر بخواهیم با شما صحبت کنیم، بهتر است بدانید که نمی توان یک هزینه ثابت را برای این کار در نظر گرفت؛ چرا که اگر شما به تجربه، کیفیت وسایل و مواد لیفت توجه کنید، صد درصد با قیمت های متفاوت و متغیری روبرو می شوید که می‌توان گفت در این مرکز، شما با تجربه ترین و با سابقه ترین متخصصین را می توانید برای انجام خدمات این چنینی در نظر بگیرید. در مورد کیفیت و مرغوبیت مواد لیفت نیز نباید هیچ گونه شک و تردیدی داشته باشید؛ چون که کیفیت کار در سالن های زیبایی معرفی شده در سایت برای ما یک معیار اساسی به شمار می آید تا در طولانی مدت بتوانیم مشتری خود را حفظ کنیم. قیمت همیشه ملاک خوبی برای انتخاب یک مجموعه و مرکز برای انجام خدمات این چنینی نیست. به همین دلیل باید به کیفیت انجام این روش بیش از هر چیز دیگری توجه نشان دهید.

برای انجام لیفت مژه در ابتدا باید روی تخت دراز بکشید و همانگونه که گفته شد به مدت ۴۵ الی ۶۰ دقیقه چشمان خود را به حالت بسته نگه دارید. توجه داشته باشید که در این زمان شما احساس ناخوشایندی و دردی نخواهید داشت. بسته نگهداشتن چشمان شما تنها برای جلوگیری از ورود هرگونه مواد لیفت به داخل چشم است و مهمتر از همه اینکه کیفیت کار در پایان به نحو احسن به چشم می آید.

 متخصص باید اطراف چشم شما را به راحتی تمیز کرده و سپس از لایه سیلیکونی استفاده کند که با چسب ترکیب می شود روی پلک های شما قرار دهد. حال نوبت به تفکیک کردن مژه ها با استفاده از یک براش مخصوص است تا بتواند لوسیون را با استفاده از براش روی مژه ها قرار دهد. معمولاً لوسیون مورد نظر را ۶ الی ۱۲ دقیقه می‌توان روی مژه ها قرارداد تا بعد از چسبندگی مژه ها روی محافظ سیلیکونی بتوان به مراحل بعدی انجام لیفت برای مژه ها اشاره کرد.

مرحله دوم به زمانی مربوط است که متخصص باید از محلول های تثبیت کننده و کراتین استفاده کند. دلیل استفاده از تثبیت کننده به خاطر افزایش ماندگاری حالت مژه ها است و همان گونه که گفته شد، برای تیره و ضخیم نشان دادن مژه ها نیز می توان از رنگی مخصوص استفاده کرد که استفاده از این رنگ کاملاً اختیاری و بنا بر خواسته مشتری انجام می پذیرد.

 توجه داشته باشید که کیفیت محلول و مرغوبیت آن صد درصد می تواند ماندگاری قابل قبولی را برای افزایش ماندگاری و حالت مژه ها به نمایش بگذارد. مهمتر از همه تجربه متخصص را در این شرایط نباید نادیده گرفت؛ چرا که اگر متخصص تجربه بالایی نداشته باشد، نمی تواند دقت و ظرافت کاریبالایی را به نحو احسن به نمایش بگذارد و به همین علت، توصیه ما این است که بیشتر به کیفیت محلول، تجربه و ظرافت کاری متخصص توجه کنید.

مرحله سوم که مرحله پایانی کار است به استفاده از یک لایه کراتینه کاملاً خالص مربوط می شود که معمولاً این لایه را روی مژه ها به کار می برند تا بتواند وظیفه خود را منوط به آبرسانی مژه ها به نحو احسن انجام دهد. با توجه به سه مرحله گفته شده، شما باید به اهمیت این موضوع پی برده باشید که مرغوبیت موادی که برای انجام لیفت مژه به کار برده می شود، صد درصد می تواند شما را نسبت به کیفیت کار راضی نگه دارد.

علاوه بر ماندگاری حالت مژه ها، بدون هیچ اغراقی می توان گفت کیفیتبالا و درجه یک بودن مواد لیفت جهت انجام مژه ها می تواند از مشکلاتی نظیر حساسیت پوستی و حتی ریزش مژه ها جلوگیری کنند. شاید به همین دلیل است که همیشه کیفیت کار نسبت به قیمت در اولویت قرار می گیرد.

از جمله سؤالات پرتکرار مشتریان ما از متخصصین لیفت مژه این است که این روش می تواند تا چه مدت زمانی ماندگاری خود را حفظ کند؟

 همیشه ماندگاری هر روشی به عوامل مختلفی وابسته است که در حالت عادی شما ۶ الی ۸ هفته را می توانید به ماندگاری و دوام این نوع لیفت اختصاص دهید. آن دسته از افرادی که به فعالیت‌های بدنی نظیر شنا علاقه مند هستند، معمولاً با انجام این فعالیت میزان ماندگاری لیفت را کاهش می دهند.

متخصصین معرفی شده در سایت سالن زیبایی همیشه به مشتریان خود بعد از انجام لیفت توصیه می‌کنند که از ریمل ضدآب استفاده نکنند؛ چرا که این کار نیز باعث کاهش دوام لیفت خواهد شد اما شما چنانچه تمایل داشته باشید، می توانید بعد از حداقل ۶ هفته بعد از انجام لیفت اول خود به ترمیم آن نیز بیندیشید که سالن های زیبایی ما در این مجموعه، این کار را با قیمتی مناسب و با دقت بسیار بالایی انجام می دهند.

اقدامات قبل انجام لیفت

شما قبل از انجام لیفت مژه باید آرایش چهره خود را به صورت کامل پاک کنید و حتی آن دسته از عزیزانی که به هر دلیلی از لنز استفاده می کنند، باید لنز مورد نظر را از چشمان خود خارج کرده تا مشکلی در روند کار به وجود نیاید. همانطور که گفته شد بعد از انجام لیفت، مشتری نماید از ریمل ضد آب استفاده کند.

سه روز قبل از انجام این کار نیز بهتر است از هیچگونه ریمل و علی‌الخصوص ریمل های ضد آب استفاده ای نداشته باشید و به هر حال این احتمال را باید در نظر بگیرید که شاید مواد باقی ریمل روی مژه به گونه ای باشد که به عدم چسبندگی لایه سیلیکونی روی مژه ها ختم گردد.

این نکات شاید در ظاهر بسیار ساده به نظر بیایند، اما بهتر است بدانید که برخی از مشتریان به خاطر عدم توجه به این نکات است که بعد از انجام لیفت رضایت خوبی ندارند و متاسفانه زمانی که متخصص به این افراد توضیح می دهد که دلیل کیفیت پایین کار به خاطر عدم رعایت این نکات است با مقاومت این افراد روبرو می شود. 

اقدامات بعد از انجام لیفت

حال که در مورد نکات و اقدامات بعد از انجام لیفت مژه با شما صحبت کرده ایم، بهتر است در مورد مراقبت های بعد از انجام هم صحبتی داشته باشیم.شما در یک مدت زمان 24 ساعته باید بسیار ظریف و با دقت برخی از فعالیت ها را به هیچ عنوان انجام ندهید.

 از انجام لیفت تا ۲۴ ساعت نباید مژه ها خیس شوند و خشک بودن مژه ها در میزان ماندگاری آن نقش مهمی را ایفا می کند. عدم استفاده از هرگونه مواد آرایشی را نیز نباید نادیده گرفت. استفاده از هرنوع لوسیون یا انواع کرم ‌هایی که حاوی روغن هستند، صد درصد به کاهش ماندگاری این نوع لیفت ختم خواهد شد.

 انجام ورزش های سنگینی که به هر دلیلی باعث تعریق بدن می شوند را باید به تاخیر انداخت؛ همچنین عدم استفاده از سونا در این 24 ساعت قطعاً جزء اقدامات اصولی به شمار می آید. بعد از این 24 ساعت می توان به راحتی دوش بگیرید و از انواع لوازم آرایشی استفاده کنید. ناگفته نماند که بعد از 48 ساعت صبح و عصر به صورت روزانه استفاده از روغن نارگیل می تواند بسیار مؤثر باشد. به صورت کلی می توان این چنین گفت که که سعی کنید از ریمل ضد آب استفاده نکنید و حتی از کاربرد و کارایی فرمژه هم چشم پوشی کنید. اگر جزء آن دسته از افرادی هستید که به مالش و تحریک چشمان خود عادت دارید، نیز باید این عادت را کنار بگذارید.

مزایا  لیفت کردن مژه

هر نوع روش و تکنیکی در این حوزه به خاطر مزایایی که دارد مورد استقبال قرار می‌گیرد. از جمله مزایای لیفت مژه می توان به عدم هرگونه احساس ناخوشایند و دردی اشاره کرد که معمولاً این خود یکی از مزایای اصلی به شمار می آید که در اولویت انتخاب این روش قرار می گیرد.

 توجه داشته باشید که این نوع لیفت عوارض و خطر خاصی در پی ندارد و لازم نیست دغدغه و استرسی بابت انجام این کار داشته باشید. همین دلیل خود باعث شده است که این روش مقرون به صرفه به شمار آید؛ چرا که به هر حال ماندگاری ۶ الی ۸ هفته ای باعث می شود تا دیگر لازم نباشد، مدام از ریمل استفاده کنید یا حتی به خرید ریمل هایی که حجم دهنده هستند با قیمت‌های بالا بپردازید. مزیت مهم دیگر این است که هر 6 هفته می توان این نوع لیفت را تمدید کرد و به ترمیم آن پرداخت.

معایب لیفت کردن مژه

دلیل استقبال مشتریان از خدمات این مجموعه، صد درصد صداقت کاری ماست. به همین دلیل بهتر است بدانید که لیفت مژه نیز می تواند خطرات و عوارض خاص خود را در پی داشته باشد؛ چرا که هر نوع تکنیک و روش زیبایی به هر حال بدون عوارض نخواهد بود اما این عوارض با توجه به عوامل خاصی به وجود می آیند.

در ابتدا سهل انگاری متخصص می تواند به عوارضی نظیر تورم، التهاب و قرمزی پوست ختم گردد. به هر حال از ماده شیمیایی قرار است برای انجام لیفت استفاده شود و به همین خاطر، این ماده را باید متخصص روی پوست مشتری در ابتدا تست کند.

تنها این چنین می تواند به عدم هرگونه حساسیت پوستی مطمئن گردد. به گونه ای که مقداری از  لوسیون مورد استفاده یعنی به اندازه 2 قطره را به مدت 15 دقیقه پشت گوش امتحان می کنند، در این شرایط پوست اگر به این ماده شیمیایی واکنشی نشان ندهد، می توان به انجام لیفت پرداخت. مرغوبیت و درجه یک بودن مواد شیمیایی مانند لوسیون، محلول های تثبیت کننده و رنگ به عدم عوارض این روش اشاره واضحی خواهد داشت.

مشاوره قبل از انجام لیفت کردن مژه

شما قبل از اینکه به انجام لیفت مژه تمایل نشان دهید، بهتر است توصیه ما را جدی بگیرید و با مشاورین ما در این مجموعه مشورتی داشته باشید؛ چرا که باید مدل مژه مورد نظر خود را مورد ارزیابی قرار دهید تا فرد متخصص بتواند به نحو احسن این کار را برای شما انجام دهد.

به هر حال مدل مژه باعث می‌شود تا مقدار حالت دهی به مژه ها و همچنین اندازه لایه سیلیکونی را فرد متخصص مورد بررسی قرار دهد و نکته مهم دیگر که در هنگام مشاوره باید به آن توجه کنید، این است که متخصص برای تیره تر و ضخیم تر نشان دادن مژه ها می تواند از یک رنگ مخصوص استفاده کند. پیشنهاد ما به شما این است که اگر به دنبال مژه هایی طبیعی تر و به قول معروف نچرال هستید، بهتر است نسبت به کاربرد و استفاده از رنگ های این چنینی چندان اشتیاق و تمایل نشان ندهید.

لیفت مژه

افزایش مشتری و کسب درآمد

سامانه سالن بیوتی متشکل از تیمی جوان و با انگیزه، تخصصی‌ترین مجموعه های ارائه‌دهنده خدمات سالن های زیبایی است. “سالن زیبایی” و “متخصصان زیبایی” و “آکادمی زیبایی” دامنه وسیعی از نیازهای سالن ها در ایران  را پوشش می‌دهد

در مورد کارایی لیفت مژه به صورت مختصر و مفید توضیحاتی ارائه داده ایم که در حال حاضر فر کردن، ضخیم نشان دادن و پر رنگ کردن مژه تنها در استفاده از خدمات این چنینی یعنی لیفت خلاصه می شود که یک فرایند بسیار آسان را می توان انتظار داشت. مژه می تواند در جذابیت چشمان تاثیر بسیار زیادی داشته باشد و به همین دلیل، امروزه این روش تا این حد مورد توجه و استقبال قرار گرفته است و بهتر است این نکته را نیز به خاطر داشته باشید که مهارت و تخصص در این کار حرف اول را می‌زند؛ چرا که اگر فردی ماهر و کاربلد این کار را انجام دهد، صددرصد برای جلب رضایت مشتری از مواد مرغوب نیز استفاده خواهد کرد.

تیم مجموعه سالن بیوتی با معرفی هزاران سالن زیبایی در مناطق مختلف و محدوده های نزدیک به شما که انواع خدمات اصلاح صورت ، میکاپ ، خدمات مو و مژه را انجام میدهند سعی بر این دارد که شما را در جستجوی بهترین سالن زیبایی در محدوده خود همراهی کند. شما میتوانید با یک جستجوی ساده در سایت سالن بیوتی به هدف خود برسید.

بهترین ها
مقالات آموزشی مرتبط

جدید ترین مقالات مژه

4.8/5 - (6 امتیاز)