سالن بیوتی
آشنایی با خدمات اکستنشن مژه

اکستنشن مژه

اکستنشن مژه را می توان در جنس های متفاوت، اندازه و رنگ های گوناگون مورد استفاده قرار داد. حقیقتاً در این سایت شما با سابقه ترین متخصصین در این حوزه را می توانید بیابید که به خاطر کیفیت بالای خدمات این چنینی، تا امروز مشتریان ثابت خود را نیز حفظ کرده اند. کاشت مژه توسط فردی ماهر در ابتدا موضوع مهمی است ولی مراقبت صحیح از آن را به هیچ عنوان نباید نادیده گرفت؛ چرا که اگر مراقبت اصولی و صحیح از اکستنشن ها وجود نداشته باشد، احتمال بروز عوارض، التهاب، عفونت و خطرات گوناگون را باید انتظار داشته باشید.

اکستنشن مژه چیست

الیاف بسیار ظریفی به عنوان اکستنشن وجود دارند که با استفاده از چسب های نیمه دائمی و مخصوص فردی متخصص این الیاف را روی مژه‌های اصلی می چسباند. می‌توان گفت الیاف مورد نظر در اندازه، جنس و مدل های گوناگون مورد استفاده قرار می گیرد؛ به همین دلیل شما اگر قصد دارید از این الیاف برای مژه های خود استفاده کنید، بهتر است نسبت به مراقبت صحیح آن آگاهی کافی داشته باشید؛ چرا که نحوه مراقبت از اکستنشن بسیار موضوع مهمی است و در غیر این صورت، احتمالاً باید عوارض و خطرات استفاده از آن را نیز در نظر بگیرید. در حال حاضر می توان گفت اکستنشن مژه در انواع طبیعی، مصنوعی و نیمه مصنوعی مورد استفاده قرار می گیرد که این انواع را در ادامه مورد بررسی قرار خواهیم داد.

نکات مهم اکستنشن مژه

شما می توانید به صورت تکی و یا حتی دسته ایاز حجم های مختلف اکستنشن مژه استفاده کنید که معمولاً برای افرادی که به دنبال کاشت ظریف و طبیعی مژه هستند، اکستنشن های تکی یک گزینه ایده آل به شمار می‌آیند، اما از سال ۲۰۱۰ به بعد اکستنشن های دسته ای که به آن حجم دهنده هم گفته می‌شود معمولاً در هنگام کاشت سه بعدی و یا می‌توان گفت هیبریدی مورد استقبال قرار گرفته اند.

این گونه با حجم چندین برابری مژه روبرو خواهید شد. می توان گفت برای برخی از چهره ها حقیقتاً می تواند اکستنشن دسته ای مژه را یک انتخاب منحصر به فرد در نظر گرفت. البته ما همیشه به خانم های جوان توصیه می کنیم که زمینه چهره خود را نچرال و طبیعی به نمایش بگذارند و در این بین، میتوان الیاف تکی را برای کاشت مژه یک انتخاب قابل قبول برآورد کرد، اما به هر حال برخی نیز از مژه های پر حجم تر استقبال می کنند.

الیافی که به عنوان اکستنشن مژه به کار می آیند را عمدتاً شما می توانید در رنگ مشکی مورد استفاده قرار دهید. تنوع رنگی نیز در این حوزه به چشم می آید و در حال حاضر اکستنشن رنگی هم محبوبیت خاص خود را از دست نداده است. توجه داشته باشید که برندهای گوناگونی هرکدام تنوع رنگی قابل قبولی را به نمایش می گذارند. به گونه ای که شما به صورت دسته ای یا تکی می توانید برای کاشت های کلاسیک یا پرپشت از اکستنشن استفاده کنید. به این موضوع توجه کنید که انتخاب رنگ مناسب و مهمتر از همه در نظر گرفتن کیفیت تولید را برای انتخاب یک برند نمی توان نادیده گرفت؛ چرا که به هر حال شما قرار است به عنوان مژه از الیاف مورد نظر استفاده کنید و کیفیت تولید صد درصد موضوع مهمی به شمار می آید.

به ‌هر حال مژه تاثیر بسیار زیاد روی زیبایی چشمان شما دارد و چنانچه به کیفیت اکستنشن های مژه توجهی نداشته باشید، شاید از رشد موهای طبیعی مژه خود هم جلوگیری کرده و همین امر شما را در کوتاه مدت حتی نسبت به پرداخت همان هزینه ارزانی که مدنظر قرار داده اید هم دلسرد می کند. به همین دلیل سعی کنید به خاطر برآورد قیمت پایین تر از اکستنشن های نامناسب استفاده نکنید؛ چرا که حقیقتاً در کوتاه مدت از انتخاب خود پشیمان خواهید شد. جنس بی کیفیت اکستنشن احتمال هرگونه عفونت چشمی و التهاب را نیز در بر دارد و بهتر است، با توجه به ضخامت مژه های طبیعی خود سعی کنید از جنس های طبیعی، مصنوعی و یا نیمه مصنوعی اکستنشن استفاده کنید.  

سعی کنید۱۲ الی ۴۸ ساعت بعد از اینکه به انجام اکستنشن مژه اقدام کرده اید، به شستشوی چشم های خود فکر نکنید و حتی فعالیت هایی نظیر دوش گرفتن، شنا کردن یا رفتن به سونا را از یاد ببرید. به هر حال نسبت به هزینه ای که پرداخت می کنید و دوام و ماندگاری که انتظار دارید، ۱۲ الی ۴۸ ساعت توجه به این مسائل آنچنان کار سختی نیست.

 شما در این ۴۸ ساعت نباید به برنزه کردن بیندیشید. توصیه ما این است که روی اکستنشن ‌ها به هیچ عنوان نخوابیده و به همین دلیل، استفاده از بالش های مخصوص می تواند موضوع بسیار مهم و کلیدی به شمار آید. بعد از سپری کردن این ۴۸ ساعت، شما باید اکستنشن ها را کاملاً تمیز نگه دارید؛ چرا که این الیاف مکانی برای جمع شدن چربی و همچنین باقیمانده محصولات آرایشی به شمار می آید و به همین دلیل، احتمالاً چشمان و مژه های شما را با عفونت و آلودگی هایی نیز روبرو کند.۲

 برای تمیز کردن اکستنشن مژه شما باید از شوینده های مخصوص آن استفاده کنید. در اینجا شامپو بچه نیز می تواند گزینه ای قابل قبول باشد اما بهتر است، در هنگام شستشو با ملایمت کامل به شستشوی اکستنشن‌ ها بپردازید؛ چرا که هرگونه فشار خود باعث ایجاد آسیب هایی در قسمت اکستنشن ها خواهد شد.

 نکته مهم دیگر این است که سعی کنید شستشوی اکستنشن ها را شب هنگام و قبل از خواب انجام دهید؛ زیرا در این زمان می توانید کلیه چربی و آلودگی های اطراف چشم را که درون اکستنشن‌ ها جمع شده اند، از بین ببرید. به صورت روزانه باید به شستشوی اکستنشن ها توجه کنید و چنانچه از مواد خاصی برای آرایش چشم استفاده می کنید، حتی 2 مرتبه در روز بهتر است به تمیز کردن اکستنشن ها اقدام کنید.

شاید باور نکنید اما محلول آنتی باکتریال می تواند بهترین گزینه برای شستشوی اکستنشن ها باشد؛ چرا که از انواع عفونت و باکتری جلوگیری می کنند و به همین دلیل، امروزه یک گزینه ایده آل برای شستشوی روزانه به حساب می آید. 

 متاسفانه بسیاری از مشتریان تعریف می کنند که از با استفاده از انگشتان دستان خود برای مرتب کردن اکستنشن مژه استفاده می کنند. به خاطر بسپارید که شما یکی از محرک های قوی برای انتقال آلودگی و یا حتی کشیده شدن اکستنشن ها را بکار می برید. صد درصد همین امر باعث ریزش اکستنشن ها می ‌شود و شما نمی توانید در طولانی مدت از زیبایی منحصر به فرد اکستنشن ها بهره مند شوید و به همین ترتیب، سعی کنند از شانه های مخصوص استفاده کنید.

 بعد از هر بار کاربرد شانه اکستنشن با استفاده از مایع ضدعفونی کننده، این وسیله را از هرگونه آلودگی تمیز کنید. امروزه شانه های اکستنشن با طراحی خاص و جذاب خود شما را برای مرتب کردن اکستنشن های مژه ترغیب می کنند.

 برخی از شانه ها دارای دندانه های فلزی ضد زنگ بوده که خاصیت آنتی باکتریالی نیز دارند و به همین دلیل، شما می توانید به جلوگیری از تجمع میکروب و آلودگی ها در لابلای اکستنشن خود مطمئن باشید. استفاده از شانه اکستنشن کمک می کند تا فولیکول های مژه نیز گردش خون خود را افزایش دهند و همین امر باعث رشد مژه های طبیعی شما نیز خواهد شد و بسیاری از شانه‌های اکستنشن به خاطر خواص ضد ریزش و چسبندگی خود، امروزه یکی از ابزار فوق العاده مناسب برای حالت دادن اکستنشن های مژه به شمار می آیند.

سعی کنید بعد از از 2 الی 4 هفته بعد از انجام اکستنشن مژه به تمدید و ترمیم آن نیز بیاندیشید؛ چرا که چسب مورد استفاده قدرت اولیه خود را از دست خواهد داد و همین امر، باعث ریزش اکستنشن ها خواهد شد. در این مرکز متخصصین ما قادر خواهند بود برای افزایش طول عمر اکستنشن ها به مرتب کردن مژه های شما بپردازند و در این بین، بهتر است بدانید که شما اگر از لوازم آرایشی روغنی و چرب استفاده کنید، در کوتاه ترین زمان ممکن با ریزش اکستنشن مژه روبرو خواهید شد.

بسیار دیده شده است که افرادی که از دستمال های مرطوب آرایشی، شیر پاک کن، تونر و بسیاری از محصولات این چنینی دیگر بعد از انجام اکستنشن ها تمایل دارند و در اطراف چشم خود استفاده می کنند، به ریزش زود هنگام اکستنشن ها کمک می کنند؛ به همین دلیل از همان ابتدا حتی اگر متخصصین ما از چسب های قدرتمند و قوی استفاده کنند، باز هم به تدریج استفاده از لوازم آرایشی روغنی و چرب ساختار چسب مورد نظر را کاملاً تحت  تاثیر قرار می‌دهد و حتی استفاده از ریمل های ضدآب و فرمژه باعث ضعیف شدن چسب اکستنشن ها نیز می شود. 

در برخی از شرایط و موقعیت های ضروری شاید شما به ریمور اکستنشن مژه فکر کنید که در این بین، باید استفاده از پد زیر چشم را از یا نبرید و سعی کنید به فرد متخصص برای انجام این کار مراجعه کنید؛ چراکه برخی از افراد متاسفانه ضمن تماسی که بین چشمان خود و ریمور بر قرار می کنند با مشکلات ریز و درشت دیگری نیز روبرو می شوند که امروزه برندهای متنوعی برای ریمور اکسیژن وجود دارد که شما باید به قدرت پاک کنندگی آن توجه کنید. این چنین می توانید در کمترین زمان ممکن چسب اکستنشن را درون این پاک کننده حل کرده و به جداسازی اکستنشن‌ها از مژه های طبیعی خود بدون مشکل کمک کنید. معمولاً پاک کننده هایی که فاقد عطر هستند در این میان، گزینه قابل قبول تری به شمار می‌آیند. البته باز هم توصیه ما به شما مراجعه به متخصصین ماهر و دلسوز ما در این مجموعه برای ریممور اکستنشن های مژه است.

چنانچه بخواهیم در مورد اندازه اکستنشن مژه با شما صحبت کنیم، می توان گفت اندازه اکستنشن ها کاملاً با یکدیگر متفاوت هستند و به همین علت، شما را با یک دنیای متنوع روبرو می‌کند. می‌توان گفت محدوده 5 الی 18 میلی متری را می توان برای اندازه اکستنشن ها در نظر گرفت اما در این میان، شما باید به اندازه چشمان خود نیز توجه کنید؛ چرا که برخی از افراد بدون توجه به این موضوع متأسفانه علاوه بر آسیبی که به مژه های طبیعی خود وارد می آورند، زیبایی چهره خود را نیز تحت تاثیر قرار می دهند.

 امروزه نچرال بودن چهره، خود می تواند بسیار موضوع مهمی باشد. بدن سعی کنید از موادی که کیفیت بالاتری دارد با توجه به ترکیب بنده چهره خود استفاده کنید این چنین می توانیم ظاهر خود را بسیار جوانتر به نمایش بگذارید. 

  • اهمیت اندازه اکستنشن های مژه

از جمله نکاتی که شما می توانید در هنگام انتخاب اکستنشن مژه مورد توجه قرار دهید، این است که معمولاً 3 الی 5 میلی متر طول اکستنشن ها باید از مژه های طبیعی شما بلندتر باشد که متاسفانه برخی از افراد در هنگام انتخاب اکستنشن به این موضوع توجهی نشان نمی دهند.

 نکته دوم این است که اگر به کیفیت برند تولید کننده اکستنشن دقت نکنید، احتمالاً الیاف آن باعث سنگینی روی پلک و مژه های طبیعی شما خواهد شد و همین امر سلامت مژه های شما را نیز تحت شعاع خود قرار می‌دهد. حقیقتاً برخی از مشتریانی که به سایت سالن زیبایی مراجعه می‌کنند، تنها به دنبال قیمت پایین و ارزان برای انتخاب اکستنشن هستند، ولی نمی دانند که این امر باعث می‌شود تا سلامت مژه های خود را به خطر بیندازند.

از جمله نشانه هایی که می توان برای وجود کنه اکستنشن ها بیان کرد، احساس وجود جسمی خارجی در اطراف چشم است و همچنین احساس خارش مخصوصاً زمانی که تازه از خواب بیدار می شوید را نباید نادیده بگیرید. متاسفانه برخی التهاب و قرمزی اطراف پلک را نیز جدی نمی گیرند و حتی ریزش مژه های بالایی طبیعی خود را نیز از جمله نشانه های وجود کنه اکستنشن نمی‌شناسند. پوست های سفید و زردی که به هم چسبیده است را می‌توان نشانه هایی از وجود کنه اکستیشن مژه در نظر گرفت.

برای جلوگیری از ایجاد کنه های اکستنشن شما باید نسبت به شستشوی روزانه اکستنشن ها توجه بیشتری داشته باشید و روتین مراقبتی و بهداشتی منظمی را دنبال کنید و به هیچ عنوان، از لوازم آرایشی چرب و روغنی، ریمل های ضدآب و فرمژه نیز استفاده نکنید و به صورت مشترک به استفاده از روتین مراقبتی با دیگران نیز استقبال نکنید. روبالشتی، ملحفه و حوله را نیز هفته ای 1 مرتبه با شوینده های ملایم شستشو داده و مورد استفاده قرار دهید.

حقیقتاً سالن های زیبایی که در سایت ما معرفی شده اند و در حوزه اکستنشن مژه فعالیت می کنند با مشتریان متفاوتی روبرو می شوند که برخی از این افراد کسانی هستند که به رعایت بهداشت بعد از انجام اکستنشن ها توجهی ندارند و به خاطر شستشوی نادرست و رعایت نکردن نکات بهداشتی با عوارضی همچون کنه های اکستنشن روبرو می شوند و حقیقتاً نام کنه اکستنشن خود کمی ترس و هراس به وجود می آورد و شاید باور نکنید که بیشتر از نیمی از افرادی که برای اکستنشن های مژه اقدام می‌کنند با چنین عارضه‌ای روبرو می‌شوند و عمدتاً کنه در اطراف خط مژه لانه گزینی می کند و به تدریج با تکثیر خود می تواند آسیب بسیار جدی به سلامت چشمان شما وارد آورد.

به همین دلیل توصیه ما این است که سعی کنید قبل از هرکاری نسبت به مراقبت های اصولی و بهداشتی بعد از کاشت مژه توجه بیشتری نشان داده و اگر به هر دلیلی با این عارضه روبرو شده اید، هر چه سریعتر به متخصصین معرفی شده در سایت ما مراجعه کنید تا به ریمور اکستنشن ها بپردازند. 

اکستنشن طبیعی مژه

اکستنشن طبیعی را می توانید از جنس موی راسو در نظر بگیرید که ساختاری همانند مژه های طبیعی را به نمایش می گذارد. در حال حاضر اکستنشن طبیعی با قیمت بالاتری کاشته می شود و به هر حال شما اگر به دنبال کیفیت بالایی برای استفاده از خدمات این چنینی هستید، بهتر است توصیه ما را جدی گرفته و در این مرکز از خدمات اکستنشن طبیعی استفاده کنید؛ چرا که نسبت به جنس الیاف آن می توانید اطمینان کافی داشته و به دوام و مقاومت آن نیز مطمئن باشید.

اکستنشن نیمه مصنوعی مژه

اکستنشن نیمه مصنوعی مژه نیز در ردیف دوم انواع جنس های اکستنشن مژه قرار می گیرد که شما الیاف این نوع را از جنس ابریشم می توانید در نظر بگیرید. بسیاری این نوع اکستنشن را به خاطر ظرافت منحصر به فردی که دارد، برای کاشت های روسی گزینه ایده ای ایده آل می شناسند. توجه داشته باشید که دقت و ظرافت متخصص برای انجام این نوع اکستنشن جزء نکات کلیدی و مهم به شمار می آید.

اکستنشن مصنوعی مژه

اکستنشن مژه مصنوعی نیز با جنس پلی استر و ضخامت بیشتر نیز یکی دیگر از اکستنشن هایی است که معمولاً برای کاشت مدل های کلاسیک می توان از آن استفاده کرد. آن دسته از افرادی که قصد دارند، مژه هایپر خود را با مشکی به نمایش بگذارند، می‌توانند از ضخامت و قطر بیشتر الیاف این نوع اکستنشن استقبال کنند. توجه داشته باشید که قیمت هر کدام از جنس های گفته شده با توجه به کیفیت آن و قابلیت هایی که دارد سنجیده می شود. 

اکستنشن مژه

افزایش مشتری و کسب درآمد

سامانه سالن بیوتی متشکل از تیمی جوان و با انگیزه، تخصصی‌ترین مجموعه های ارائه‌دهنده خدمات سالن های زیبایی است. “سالن زیبایی” و “متخصصان زیبایی” و “آکادمی زیبایی” دامنه وسیعی از نیازهای سالن ها در ایران  را پوشش می‌دهد

اکستنشن مژه یکی از بهترین اقداماتی است که برای پرحجم نشان دادن مژه ها به صورت طبیعی، مصنوعی و نیمه مصنوعی امروزه مورد استقبال قرار می گیرد. قیمتی که برای این نوع خدمات می توان در نظر گرفت، به کیفیت کار متخصص و مواد مورد استفاده در اکستنشن ها بستگی دارد و نمی توان یک قیمت ثابت را در نظر گرفت؛ به همین دلیل برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مشاورین ما در این مرکز در ارتباط باشید.

تیم مجموعه سالن بیوتی با معرفی هزاران سالن زیبایی در مناطق مختلف و محدوده های نزدیک به شما که انواع خدمات اصلاح صورت ، میکاپ ، خدمات مو و مژه را انجام میدهند سعی بر این دارد که شما را در جستجوی بهترین سالن زیبایی در محدوده خود همراهی کند. شما میتوانید با یک جستجوی ساده در سایت سالن زیبایی به هدف خود برسید.

بهترین ها
مقالات آموزشی مرتبط

جدید ترین مقالات مژه

4.8/5 - (6 امتیاز)