انتخاب شهر
خدمات
نوع مجموعه
سالن زیبایی
| حکیمیه
جزئیات بیشتر
سالن زیبایی موژان
سالن زیبایی
| فرشته
جزئیات بیشتر
سالن زیبایی آبیش
سالن زیبایی
| پیروزی
جزئیات بیشتر
صدف
سالن زیبایی
| پرند
جزئیات بیشتر
سالن زیبایی بیوتی لند
سالن زیبایی
| نارمک
جزئیات بیشتر
سحرناز
سالن زیبایی
| فدک
جزئیات بیشتر
افق
سالن زیبایی
| تهرانپارس
جزئیات بیشتر
سالن زیبایی راتا
سالن زیبایی
| نارمک
جزئیات بیشتر
گندم
سالن زیبایی
| جنت آباد
جزئیات بیشتر
نیلی
سالن زیبایی
| تهران
جزئیات بیشتر
سالن زیبایی ب.ب
سالن زیبایی
| میدان ولیعصر
جزئیات بیشتر
آکادمی زیبایی
| دماوند
جزئیات بیشتر
آکادمی یوتا
سالن زیبایی
| سعادت آباد
جزئیات بیشتر
مهناز بهمنی
سالن زیبایی
| تهران
جزئیات بیشتر
سالن زیبایی دلینا
سالن زیبایی
| سعادت آباد
جزئیات بیشتر
نیا
سالن زیبایی
| تهران
جزئیات بیشتر
سالن زیبایی فرزانه
سالن زیبایی
| فرمانیه
جزئیات بیشتر
سالن زیبایی شمس
سالن زیبایی
| تهران
جزئیات بیشتر
سالن زیبایی مونالیزا
سالن زیبایی
| پردیس
جزئیات بیشتر
سالن زیبایی رز آبی
سالن زیبایی
| تهرانپارس
جزئیات بیشتر
مهناز
جدیدترین مقالات مرتبط میکروبلیدینگ ابرو
معرفی بهترین برند ژل ابرو

ابرو در آرایش صورت نقش مهمی دارد و شاهد این گفته شعرهایی است که در وصف ابروان معشوق سروده شده است! در نقاشی‌های کودکانه یا ایموجی‌ها خیلی وقت‌ها فقط با حالت‌ها ابروها می‌توان مود طرف مقابل را درک کرد. هدف

آموزش خط چشم کشیدن

امروزه ما در لوازم آرایشی خود از خط چشم نیز بسیار استفاده می‌کنیم. در حقیقت خط چشم‌ها در درشت نشان دادن چشم شما نقش بسزایی دارند. معمولا اغلب افراد در کشیدن خط چشم یا درست کشیدن آن مشکل خواهند داشت

عوارض ژل ابرو

زیبایی ابرو در کنار چشم‌های سالم جذاب است. قرار نیست که از هر ابزار و تکنیکی برای زیبایی ابرو استفاده کنیم ولی حواسمان به سلامت چشم و پوست نباشد! در این متن قرار است که عوارض استفاده از ژل ابرو

آشنایی با ژل ابرو

مدل و فرم ابرو به طرز عجیبی روی چهره تاثیر دارد. افرادی که موی ابروی آن‌ها بور است و پوست روشنی دارند، به دنبال روشی برای ضخیم شدن و پررنگ‌تر شدن موهای ابروی خود هستند تا آن‌ها را روی صورت

روش خانگی رشد ابرو و مژه

تقویت مژه و ابرو تاثیر چشمگیر و زیادی در زیبایی صورت شما دارد. این نکته مهم را نباید فراموش کنید که استفاده از محصولاتی همچون اکسیر تقویت کننده برای ابروها و مژه ها می تواند باعث شود تا تاثیرات بیشتری

لیست بهترین مراکز خدمات میکروبلیدینگ ابرو

آشنایی با بهترین مراکز زیبایی برای خدمات میکروبلیدینگ ابرو

میکروبلدینگ ابرو یکی از روش های نیمه دائمی است که امروزه بسیار محبوبیت بالایی را به خود اختصاص داده است و در روش های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. برخی ممکن است به اشتباه میکروبلیدینگ را تاتوی ابرو در نظر بگیرند، در صورتی که واقعاً این چنین نیست. میکروبلدینگ نیمه دائمی است و مهم تر از همه ابروها را با ظاهری پهن و زیباتر و البته طبیعی به نمایش می گذارد. شما چنانچه خواهان ابروهایی پرپشت و البته مرتب هستید، بهتر است از روش های میکروبلیدینگ استقبال کنید.

میکروبلدینگ ابرو چیست؟

میکروبلدینگ ابرو را می توان از  سال‌های ۲۰۱۴ و ۲۰۱۵ میلادی یکی از روش های عالی در صنعت آرایش معرفی کرد. در این روش از بلید و یا به قول معروف همان تیغ روی پوست صورت استفاده می کنند تا خطوطی را به وجود می آورند. با برش پوست که توسط بلید انجام می شود، می توان رنگ دانه ها را به سمت لایه های زیرین پوست هدایت کرد.

به هر حال هر روشی مزایا و معایب خاص خود را دارد اما در این بین، شما چنانچه به افراد ماهر و متخصص مراجعه نکنید، از انتخاب خود صد درصد پشیمان خواهید شد. توجه داشته باشید که میکروبلدینگ را می توان جزء تکنیک های آرایشی  نیمه دائم در نظر گرفت که معمولاً آرایشگر با توجه به فرم صورت فرد می تواند شکل ابرو را طراحی کند و بدون شک، ابروها در چنین شرایطی زیبایی قابل توجه خود را در چهره فرد به رخ می کشند.

به همین دلیل است که میکروبلدینگ را جزء روش های آرایش نیمه دائمی می شناسند و امروزه تعداد کثیری از بانوان معمولاً دیگر برای پاک کردن ابروهای خود از مداد و ژل ابرو استفاده نمی کنند و میکروبلیدینگ را یک تکنیک عالی با مدت زمان ماندگاری قابل قبولی می شناسند.

تفاوت میکروبلیدینگ با دیگر روش ها

سوالی که بسیاری از مشتریان هنگام مراجعه به این مجموعه از ما می پرسند این است که چه تفاوتی بین هاشور ابرو و میکروبلدینگ وجود دارد؟

می‌توان این چنین گفت که هر 2 به یک صورت شگرد کار خود را  دنبال میکنند اما میکروبلدینگ برای آن دسته از افرادی که ابروهای طبیعی پرپشتی دارند، انتخاب مناسبی است. این افراد می توانند به تغییر شکل ابروی خود بپردازند. در صورتی که هاشور ابرو باید با دقت و ظرافت بیشتری انجام پذیرد.

اگر بخواهیم به تفاوت بین میکروبلدینگ و تاتوی ابرو توجه کنیم، میکروبلدینگ ماندگاری کمتری نسبت به تاتو دارد و همین امر باعث می شود تا چنانچه فرد در طولانی مدت قصد تغییر شکل مورد ابروی خود را داشته باشد بتواند نسبت به تغییر آن به راحتی بپردازد؛ چرا که رنگدانه بعد از مدتی کمرنگ می شود و بسیاری امروزه میکروبلدینگ را نسبت به تاتو ترجیح میدهند .

تفاوت سایه ابرو با میکروبلدینگ نیز در طراحی و سوزن است. به گونه ای که معمولاً برای انجام سایه ابرو آرایشگر از سوزن های گرد و تیز استفاده می کند و آن دسته از عزیزانی که ابروهای پرپشتی دارند می توانند از سایه ابرو استفاده کنند. ناگفته نماند پوست چرب یک گزینه ایده آل برای افرادی است که از تکنیک سایه ابرو استقبال می کنند.

مدت زمان ماندگاری میکروبلیدینگ برای ابروها

یکی دیگر از سوالات مشتریان این است که میکروبلدینگ ابرو تا چه مدت می تواند دوام خود را حفظ کند؟ می توان گفت این روش نیمه دائمی از جمله روش هایی است که قطعاً به ترمیم نیاز دارد و شما باید دوام آن را بین ۱۲ تا ۱۸ ماه در نظر بگیرید.

کیفیت کار و میزان ماندگاری پیگمنت ها با توجه به پوست شما مشخص می شود و معمولاً آن دسته از افرادی که پوست چربی دارند می توانند دوام۱۲ ماهه ای را در نظر بگیرند و برای افرادی که پوست چربی دارند ۱۸ ماه مدت زمان آن مشخص شده است. توجه داشته باشید که در صورت عدم ترمیم ابرو برای بلدینگ، عدمتاً ابروها کم کم رنگ اصلی خود را از دست داده و شما دیگر نمی توانید اثری از میکروبلدینگ را روی ابروهای خود مشاهده کنید اما با ترمیم که هزینه کمتری هم می طلبد، دوباره می توانید به تمدید آن بپردازید.

ریمو میکروبلدینگ ابرو

یکی از مزایای قابل قبول میکروبلدینگ ابرو قطعاً ریمو یا پاک شدن سریع و راحت آن است. به این دلیل که ممکن است افراد به هر دلیلی علاقه داشته باشند تا میکروبلیدینگ مورد نظر را پاک کنند که در این شرایط از یک نوع حلال مخصوص رنگ برای ریمو آرایشگر می تواند استفاده کند.

این نوع حلال هیچ گونه ضرر و آسیب خاصی به پوست صورت وارد نمی آورد و همچنین بدون لک و هر گونه تغییر رنگ تنها به حذف میکروبلیدینگ می پردازد. البته بهتر است بدانید اگر شما به خاطر پررنگ بودن ابرو های خود قصد حذف آن را دارید به مروز زمان، رنگ ابروهای شما هرچه بگذرد، ملایم تر و روشن تر خواهد شد و برای اینکه رنگ به صورت نرمال دیده شود بهتر است  7 ال 10 رور را صبور باشید تا اگر عیب و ایرادی در کار مشاهده شد بتوانید به ریمو/ حذف آن بیندیشید.

ابزار مورد نیاز میکروبلدینگ ابرو

برای انجام میکروبلدینگ ابرو فرد ماهری و متخصصی باید اینکار را انجام دهد؛ زیرا در غیر این صورت در پایان کار نتیجه کار نمی تواند رضایت بخش باشد. میکروبلدینگ به صورت دستی انجام می شود و به همین دلیل است که مهارت و تخصص فردی که این کار را انجام می دهد، بسیار موضوع حائز اهمیتی به شمار می آید.

قلمی که فرد متخصص به دست می گیرد، حاوی چندین تیغ است که این تیغ ها روی نوک قلم مورد نظر جای گرفته اند. کار اصلی تیغه های گفته شده انتقال رنگ به زیر پوست است. توجه داشته باشید که دقت، ظرافت و تخصص افراد برای انجام این کار شرط اولی است که می تواند کیفیت کار را تضمین کند. به هر حال ابرو در چهره نقش بسیار پررنگی را ایفا می کند.

معمولاً سوزن هایی که مورد استفاده قرار می گیرند، کاملاً یکبار مصرف هستند و در غیر این صورت انتظار هر نوع ویروس و باکتری را باید داشته باشید. متخصصین ما در این حوزه برای انجام میکروبلیدینگ از تشتک رنگ، سرم شستشو، پنبه بهداشتی، ماسک صورت، مواد بی حسی، کاور و کلاه مخصوص و همچنین رنگ مورد نیاز و اختصاصی استفاده می کنند.

نحوه انجام میکروبلیدینگ ابرو

برای انجام میکروبلدینگ ابرو شما باید مراحلی را در نظر بگیرید. این نکته را به خاطر بسپارید که تنها فردی متخصص می داند که در نظر گرفتن اصول و استاندارد کار تا چه اندازه می تواند در این شرایط به کیفیت نتیجه پایانی کار کمک کند.

قطعاً در ابتدا مشاوره و طراحی ابرو را می توان اولین مرحله برای انجام میکروبلیدینگ مناسب ابرو در نظر گرفت. هر فردی فرم خاصی را در چهره خود نمایش می دهد و در این مواقع مشاور می تواند طراحی های گوناگونی را پیشنهاد دهد.
مرحله دوم شامل تزریق بی حسی است. همان گونه که گفته شد از قلمی به صورت دستی برای انجام میکروبلیدینگ استفاده می کنند. ساختار قلم مورد نظر به گونه ای است که با سوزن های بسیار ریزی دیده می شود و معمولاً روی پوست فرد خراش هایی را به وجود می آورد. تزریق بی حسی برای افزایش آستانه درد فرد انجام می شود.
مرحله سوم به تزریق فرم ابرو اشاره می کند. بدین ترتیب که ابتدا باید ابروها کاملاً بی حس شوند و سپس متخصص و فرد ماهر در این کار با استفاده از تجهیزات و ابزار مخصوص خود به طرحی شکل ابرو می پردازد. اگر فرد شکل طراحی شده را بپذیرد، می توان به مرحله چهارم فکر کرد.
در پایان که شامل مرحله چهارم است، به اضافه کردن رنگدانه های اشاره می کند. در این شرایط از وسیله یا ابزاری استفاده می کنند که شامل 10 الی 12 سوزن ریز است که روی پوست استفاده می کنند و بعد از سوراخ هایی که به وجود می آورند، رنگدانه ها را به داخل پوست هدایت کرده و به قولی تزریق می کنند. به خاطر عمیق نبودن سوراخ ها معمولاً به تمدید این کار نیز باید بیندیشید.

افرادی که می توانند ابروهای خود را میکروبلیدینگ کنند
یکی از سؤالات بسیار پرتکراری که این روزها شنیده می شود، این است که میکروبلیدینگ ابرو می تواند مناسب چه کسانی باشد؟

بهتر است بدانید که هر فردی می‌تواند از این روش استفاده کند. در این مواقع یک اما نیز وجود دارد. توصیه ما این است که اگر تا به حال از خدمات کاشت ابرو استفاده نکرده‌اید، میکروبلیدینگ را یک روش عالی و کاربردی در نظر بگیرید.

به خاطر داشته باشید که چنانچه فردی قبلاً سابقه انجام تاتوی ابرو داشته است، نیز بهتر است حتی در صورت کمرنگ شدن تاتوی قبلی به انجام میکروبلیدینگ تمایلی نشان ندهد؛ چرا که نتیجه پایانی کار نمی تواند نتیجه آن چنان باید و شاید رضایت‌بخشی که انتظار دارد باشد پس لطفاً در هنگام انجام میکروبلیدینگ به نکات گفته شده بی توجه نباشید.

میکروبلیدینگ به روش فیبروز 
میکروبلیدینگ ابرو به روش فیبروز را نیز می توان امروزه یکی از محبوب ترین روش ها در نظر گرفت؛ چرا که فیبروز یکی از طبیعی ترین انواع میکروبلیدینگ است که ساختار ابروها را کاملاً طبیعی به نمایش می گذارد و ماندگاری آن با توجه به پوست افراد مشخص خواهد شد اما می توان 2 تا 3 سال را به ماندگاری این روش اختصاص داد و سپس نوبت به تمدید آن است.

چنانچه شما بعد از انجام میکروبلدینگ ابرو طبق روش فیبروز، ابروهای خود را با رنگ بیش از حد تیره ای مشاهده کنید، به هیچ عنوان جای نگرانی نیست؛ چرا که به مرور زمان ابروهای شما رنگ طبیعی خود را به دست می آورد به این دلیل که کمرنگ ‌تر خواهد شد. معمولاً تفاوت میکروبلیدینگ و فیبروز که یکی از روش های آن است، این گونه است که بعد از کشیدن خط‌ های تاج ابرو به روش فیبروز به تزریق بی حسی می پردازند، در صورتی که در میکروبلیدینگ بعد از اینکه طرح ابرو کشیده می شود، تزریق بی حسی را انجام می دهد و این تفاوتی است که بین روش فیبروز و میکروبلیدینگ به چشم می آید.

 

میکروبلیدینگ به روش Fnb
یکی از روش های جدید و به روز میکروبلدینگ ابرو Fnb است. بهتر است بدانید که روش Fnb می‌تواند نیز روش قابل قبولی باشد که متاسفانه برخی با این روش آشنایی ندارند. البته که به صورت دستی و با استفاده از قلم نیز این روش انجام می‌شود اما برای آن دسته از افرادی که ابروهای افتاده و پرپشتی دارند، روش Fnb میتواند گزینه مناسبی باشد؛ چرا که درون ابرو خطوطی را به وجود می آورد و به لیفت آن کمک می کند. همین امر فاصله ای بین ابرو و چشمان فرد به وجود می آورد و می توان گفت Fnb در مقایسه با روش فیبروز ماندگاری بیشتری دارد.

میکروبلیدینگ به روش pr
روش pr یکی دیگر از روش های میکروبلدینگ ابرو معرفی شده است. می توان گفت این روش یکی از محبوب ترین روش های میکروبلدینگ نزد بانوان ایرانی است. ناگفته نماند که میکروپیگمنتشن، میکروبلید و شیدینگ ابرو سه متدی هستند که ترکیب pr را به وجود می آورند. چنانچه فردی که به انجام میکروبلدینگ با روش روش pr می پردازد، فردی ماهر و باسابقه باشد، قطعاً ماندگاری قابل قبولی را می توانید از این روش انتظار داشته باشید. یکی از تفاوت هایی که بین این روش و دیگر روش های میکروبلدینگ وجود دارد این است ظاهری ابروها بسیار طبیعی تر به نمایش در می آید.

میکروبلدینگ ابرو در دوران بارداری
به نظر شما میکروبلدینگ ابرو را نیز در زمان بارداری می توان یک گزینه ایده آل در نظر گرفت؟

بهتر است بدانید که در دوران بارداری نیز تا حد ممکن بهتر است میکروبلیدینگ انجام نشود، به این دلیل که شاید افراد آستانه درد کمتری داشته باشند و همین امر منجر به استرس و اضطراب آن ها خواهد شد. پس بهتر است میکروبلیدینگ را به بعد از انجام زایمان موکول کنند.

البته این افراد چنانچه به این مجموعه معتبر مراجعه کنند، افراد متخصص و باتجربه ما به دلیل این که از جوهر های اصلی استفاده می کنند، کمترین خطر و ریسک را برای انجام میکروبلیدینگ در دوران بارداری ضمانت می کنند. بهتر است در این شرایط احتیاط را شرط عقل در نظر بگیرید و بعد از دوران بارداری خود از این روش استقبال کنید. حتی اگر بانوان باردار هم نباشند، استفاده از جوهرهای تقلبی و فیک بازار سبب خواهد شد که آسیب های جبران ناپذیری به پوست افراد و حتی چشمان آن ها وارد آید.

ممنوعیت های قبل از میکروبلدینگ 
قبل از انجام میکروبلدینگ ابرو از تزریق ژل، بوتاکس، انواع درمان های لیزری و مهمتر از همه در معرض نور خورشید شدید قرار گرفتن شدیداً بپرهیزید؛ چرا که انجام این کارها می تواند روی نتیجه کار تاثیر بسیار منفی بگذارد. برخی از افراد بدون در نظر گرفتن این نکات به انجام میکروبلدینگ می‌پردازند و سپس ممکن است به خاطر حساسیت پوست خود دچار خونریزی شده و یا حتی رنگ را پوست به خوبی قبول نکند. حتی دیده شده است که برخی نیز با اگزما و جوش های بدخیم روبرو شده اند، پس سعی کنید قبل از انجام میکروبلدینگ این موارد را نیز مد نظر قرار دهید تا نتیجه پایانی کار نتیجه ای رضایت بخش باشد.

چنانچه شما فرزند شیرخواره ای دارید نباید از خدماتی مانند میکروبلدینگ استفاده کنید. همچنین آن دسته از عزیزانی که از داروهای بی حسی استفاده می کنند، قادر به انجام این روشن نخواهند بود. بیماری های دیگری همچون خود ایمنی، خون، صرع، سرطان و گردش خون را نیز باید جدی گرفت و قبل از انجام میکروبلدینگ فرد باید با پزشک خود مشورتی داشته باشد. حتی برای بانوانی که با شکستگی ابرو و یا آفتاب سوختگی در چهره خود مواجه شده‌اند، میکروبلدینگ آنچنان که فکر می کنید، نمی تواند گزینه قابل قبولی باشد.

مزایای میکروبلدینگ و روش های آن

از جمله مزایایی که می توان برای استقبال بانوان از میکروبلدینگ ابرو در نظر گرفت، موقتی بودن این روش است؛ چرا که به هر حال بانوان همیشه در حال تغییر هستند تا قادر باشند؛ ظاهری امروزی را به نمایش بگذارند. ‌به همین دلیل می توان گفت موقتی بودن میکروبلدینگ یکی از مزایای اصلی برای استقبال بانوان به شمار می آید.

همچنین طبیعی بودن ابرو‌ها به خاطر ساختار لایه لایه میکروبلدینگ باعث می‌شود تا ظاهر افراد بتواند فرم طبیعی صورت را به صورت نچرال حفظ کند و این خود این یکی دیگر از مزایای مهم و قابل قبول به شمار می آید. همچنین درد و خونریزی در حین انجام میکروبلیدینگ نسبت به روش های دیگر بسیار کمتر است؛ چرا که همه چیز به صورت سطحی روی پوست اتفاق می افتد.

این نکته را به خاطر داشته باشید تنها زمانی می توانید از مزایای گفته شده بهره مند شوید که از رنگ های مرغوب و با کیفیت برای انجام میکروبلیدینگ آرایشگر یا فرد متخصص در این حوزه استفاده کند؛ چرا که در غیر این صورت شما باید در کوتاه مدت به ترمیم نیاز داشته باشید و یا حتی با اسیب های ریز و درشت پوستی دست و پنجه نرم کنید.

سایت … خدمات میکروبلدینگ ابرو را ارائه می دهد؟
میکروبلدینگ ابرو با توجه به آن چه گفته شد امروزه یکی از روش های عالی برای زیبا نشان دادن ابروها به شمار می آید. چنانچه شما در مورد قیمت با سؤال و ابهامی خاصی روبرو شده اید، می توانید با مشاورین ما در این مجموعه در ارتباط باشید. حقیقتاً کیفیت بالا در هنگام استفاده از مواد مرغوب و اصلی به دست می آید که متخصصین ما، استفاده مواد اصلی و باکیفیت را برای جلب رضایت مشتری شاخصه اصلی کار خود در نظر می گیرند. سایت … بهترین گزینه برای ارائه خدمات میکروبلدینگ به حساب می آید که با کیفیت بالا و قیمت مناسب شما را از انتخابی که دارید، پشیمان نخواهد کرد.