بهترین کلینیک کاشت ابرو در تهران کجاست ؟

بهترین کلینیک کاشت ابرو در تهران کجاست ؟

افراد مختلفی ممکن است به دلایل مختلف دچار ریزش ابرو و کم پشت شدن ابرو شده باشند. برای رفع این مشکل راه‌حل‌های زیادی وجود دارد که دائمی‌ترین و بهترین آنها کاشت ابرو است. متقاضیان کاشت ابرو همیشه با یک مسئله مهم مواجه می‌شوند و آن هم پیدا کردن بهترین کلینیک کاشت ابرو در تهران است. هر کسی مایل است بهترین کلینیک را برای انجام عمل زیبایی انتخاب کند تا نتایج قابل قبول و رضایت بخشی بگیرد. بهترین کلینیک زیبایی ویژگی‌های مختلفی دارد که ما در این مطلب به آنها می‌پردازیم.

کاشت ابرو طبیعی چگونه است؟

همانطور که گفتیم بهترین راه‌حل برای پرپشت کردن ابروها و بهبود حالت آنها، کاشت ابرو طبیعی است. کاشت ابرو نیز مانند کاشت مو و بسیاری از عمل‌های زیبایی دیگر، حساسیت و ظرافت بالایی دارد و مستقیماً بر زیبایی افراد تاثیر می‌گذارد. بنابراین حساسیت و ظرافت بالای کاشت ابرو باعث می‌شود همه ما قبل از هر چیز به یافتن بهترین کلینیک کاشت ابرو و متبحرترین پزشک متخصص فکر کنیم. اما خوب است قبل از هر چیز اطلاعات کافی در مورد خود فرایند کاشت ابرو داشته باشیم و بعد به جستجوی بهترین کلینیک بپردازیم.

کاشت ابرو طبیعی به طور کُلی به صورتی انجام می‌شود که موها از قسمت بانک مو (پشت و کنار گوش و پشت سر) با همان روش‌های کاشت مو برداشت می‌شوند و در قسمت‌های کم پشت ابرو کاشته می‌شوند. دقت کنید که در این عمل از موهای طبیعی خود فرد که با موهای ابرو شباهت دارند برای پیوند استفاده می‌شود. شایسته ذکر است که 3 ماه بعد از کاشت ابرو، موهای کاشت شده ریزش پیدا می‌کنند و بعد از گذشت چند ماه موهای جدید دوباره رویش پیدا می‌کنند.

اگر این عمل در بهترین کلینیک کاشت ابرو انجام شود، نتایج بسیار قابل قبولی دارد و تغییرات بسیار بزرگی در چهره افراد ایجاد می‌کند. در صورتی که این عمل به خوبی انجام نشود نتایج غیر قابل قبولی خواهد داشت و ممکن است عوارض جانبی آن باعث به وجود آمدن مشکلاتی شود.

بهترین کلینیک کاشت ابرو در تهران کجاست ؟

کاندیدای مناسب کاشت ابرو

جراحی کاشت ابرو برای افرادی که به هر دلیلی ابروهای خود را از دست داده‌اند بسیار مفید است و اعتماد به نفس و زیبایی آنها را بر می‌گرداند. در هر صورت داشتن ابروهای قابل رشد طبیعی با فرم دلخواه بسیار بهتر از تتو و آرایش غیر طبیعی و موقت است. به طور کُلی کاشت ابرو برای افرادی که شرایط زیر را دارند مناسب است:

 • کسانی که ابروهای کم پشت و باریکی دارند.
 • کسانی که به دلیل برداشتن بیش از حد ابروها، قسمتی از ابروهای خود را از دست داده‌اند.
 • کسانی که ابروهای ضعیفی دارند و از فرم ابروهای خود راضی نیستند و مایل‌اند حالت آنها را عوض کنند.
 • افرادی که به دلیل زخم، جای بخیه، شکستگی یا سوختگی قسمتی از ابروهای خود را از دست داده‌اند و مایل‌اند آن را ترمیم کنند.
 • کسانی که به دلیل بیماری‌های ارثی مثل آلوپسی آندوژنی ابروهای خود را به صورت دائمی از دست داده‌اند.
 • افرادی که به دلیل کم کاری تیروئید دچار ریزش ابرو شده‌اند.
 • کسانی که به دلیل استفاده از شیمی درمانی دچار ریزش ابرو شده‌اند.
 • آن دسته از افرادی که در ابروهای خود دچار نقص مادرزادی هستند.
 • کسانی که ابروهای خود را تتو یا هاشور زده‌اند و مایل‌اند از کاشت ابرو برای از بین بردن جای آنها استفاده کنند.
 • کسانی که به دلیل داشتن مشکلات پوستی قسمتی از ابروهای خود را از دست داده‌اند.

ویژگی‌های بهترین کلینیک کاشت ابرو

افرادی که متقاضی کاشت ابرو هستند، مایل‌اند بهترین کلینیک کاشت ابرو را انتخاب کنند و این مسئله مهم‌ترین مسئله در مورد این عمل است. کاشت ابرو باید در یک کلینیک معتبر صورت بگیرد تا نتایج رضایت بخشی داشته باشد. در صورتی که کلینیک کاشت ابرو مناسبی را برای این کار انتخاب نکنید ممکن است مشمول عوارض غیر قابل جبرانی شوید که باعث تلف شدن هزینه‌های شما شود. در این قسمت با ویژگی‌های یک کلینیک تخصصی کاشت ابرو معتبر آشنا می‌شویم.

رعایت نکات بهداشتی در کلینیک تخصصی که در آن جراحی کاشت ابرو صورت می‌گیرد بسیار مهم است. عدم رعایت مسائل بهداشتی توسط کادر جراحی، درمانی و خدماتی ممکن است باعث ایجاد خسارات شدید شود؛ خساراتی که تا سال‌ها با فرد همراه است و عوارض زیادی ایجاد می‌کند.

همچنین داشتن مجوز رسمی از وزارت بهداشت یکی دیگر از ویژگی‌های ضروری بهترین کلینیک کاشت ابرو است؛‌چرا که امروزه بسیاری از کلینیک‌ها و مراکز غیر مجاز بدون مجوز وزارت بهداشت فعالیت می‌کنند و حتی تبلیغ می‌کنند. این مراکز سعی دارند با تبلیغات و ارائه تخفیف‌های غیر منطقی مشتریان را جذب کنند. انجام عمل کاشت ابرو در این مراکز غیر مجاز بسیار خطرناک است و علاوه بر اینکه نتیجه خوبی ندارد، ممکن است به سلامتی شما نیز آسیب وارد کند.

فعالیت متخصص با تجربه و متبحر نیز از دیگر ویژگی‌های بهترین کلینیک کاشت ابرو است. شما با کمی وقت گذاشتن و پرس و جو می‌توانید یک پزشک متخصص حرفه‌ای را بیابید که می‌تواند عمل شما را با موفقیت پیش ببرد.

آخرین ویژگی که می‌توان در مورد کلینیک کاشت ابرو معتبر عنوان کرد داشتن تجهیزات پیشرفته است. تکنولوژی و تجهیزات پیشرفته می‌تواند به استفاده از تکنیک‌های جدید کمک کند و نتایج بهتری برای شما به ارمغان بیاورد.

بهترین کلینیک کاشت ابرو در تهران کجاست ؟

بهترین کلینیک کاشت ابرو در تهران کجاست ؟

خانه سفید یک کینیک تخصصی کاشت ابرو و عمل‌های زیبایی مختلف است که باکیفیت‌ترین خدمات درمانی و بهداشتی را با هزینه به صرفه ارائه می‌کند. کلینیک زیبایی خانه سفید از بهترین پزشکان متخصص در ایران برای انجام عمل‌های زیبایی مثل کاشت ابرو استفاده می‌کند. کادر درمانی حرفه‌ای این کلینیک با ارائه خدمات بی‌نظیر خود منجر به فراهم شدن آسایش حداکثری متقاضیان می‌شود.

خانه سفید با سال‌ها سابقه درخشان در زمینه‌های مختلف زیبایی، می‌تواند موفقیت کامل در این عمل‌ها را برای شما فراهم کند. این کلینیک با استفاده از اعتباری که در چند سال اخیر با کسب رضایت متقاضیان به دست آورده، نتیجه  مناسب را برای شما تضمین می‌کند؛ به همین است که در میان مردم به عنوان بهترین کلینیک کاشت ابرو شناخته می‌شود.

مزایای کلینیک خانه سفید نسبت به سایر کلینیک‌ها شامل:

 • استفاده از متخصصان پوست و مو و زیبایی مجرب و حرفه‌ای برای کاشت ابرو
 • استفاده از انواع تکنیک‌های کاشت ابرو
 • محیط بهداشتی و درمانی استریل و بهداشتی و لوازم مصرفی مدرن
 • مدیریت حرفه‌ایو کادر خدماتی متعهد
 • واحد ارتباط عمومی و خدمات رفاهی دلسوز
 • نرخ به صرفه
 • پرسنل حرفه‌ای و مسئولیت‌پذیر.

دیدنپیشگیری از ریزش موی ابرو

گاهی اوقات پیشگیری از ریزش موی ابرو امکان پذیر است. مقدار زیادی پروتئین ، میوه و سبزیجات بدون چربی بخورید. روش هایی برای استراحت و کاهش استرس مانند ماساژ یا مدیتیشن پیدا کنید.در برابر تمایل به کندن بیش از حد ابرو یا استفاده از مواد شیمیایی سخت در نزدیک آن ها مقاومت کنید. در صورت نیاز به استفاده از سفید کننده مو یا رنگ ، ترتینوئین Retin-A ، هیدروکینون یا اسیدهای گلیکولیک از ابروهای خود با وازلین محافظت کنید.

منبع :‌ کلینیک خانه سفید

5/5 - (4 امتیاز)
نظر
 • هنوز نظری ندارید.
 • افزودن دیدگاه