مهم ترین نکات در تبلیغات زیبایی

در جهان مدرن همه چیز در حال دگرگونی است. تبلیغات در زیبایی هم تغییر و تحولات تازه  ای به خود دیده است. امروز افرادی که به دنبال زیبایی هستند، به سراغ یک مرکز نمی روند و با تحقیق، پرس و جو بهترین مرکز را یافته و مراجعه می کنند. راه های متعددی برای تبلیغات زیبایی وجود دارد که با کمی استمرار در کار، هزینه و حوصله درآمدهای میلیونی به همراه خواهد داشت. استفاده از فضای مجازی، دنیای دیجیتال و پایگاه دیجیتال پر قدرت می تواند بازوان تبلیغات شما را قدرتمند سازد. در ادامه به مهم ترین نکات در تبلیغات زیبایی می پردازیم و راه های آن را مورد بررسی قرار می دهیم.

دنیای مجازی و دیجیتال مارکتینگ را جدی بگیرید

افرادی که در حوزه زیبایی فعالیت دارند و دوست دارند در دراز مدت به نتایج مطلوبی دست یابند، باید در دنیای مجازی فعال باشند.  در انواع شبکه  های اجتماعی و پلتفرم های داخلی و خارجی فعالیت مستمر و هدفمند داشته باشند. ایجاد یک پایگاه قوی دیجیتال مانند پایه و ستون یک خانه است. اگر کسی بخواهد به یک سالن زیبایی پرواز کند، تبلیغات زیبایی مانند بال است که فرد را به سالن زیبایی شما راهنمایی می کند. صاحبان صنعت زیبایی باید یک سایت زیبایی کارآمد و مدرن را پایه ریزی کنند تا بتوانند تبلیغات گسترده ای داشته باشند.

نکات در تبلیغات زیبایی در ۶ قسمت

1. در معرض دید باشید 
از زیاد بودن انبوه تابلوهای خیابان نترسید. مردم دیگر دنبال تابلو نیستند و همه حواسشان به موبایل است. در شبکه های اجتماعی رسته خود به صورت چشم گیر و پررنگ حاضر شوید. اینستاگرام و شبکه های اجتماعی بهترین، جذاب ترین راه برای تبلیغات است. در بخش پوست، مو، زیبایی این پلتفرم نقش بسیار زیادی دارد. اگر صفحه خودتان تازه شروع به کار کرده، می توانید تبلیغات خود را در پیج های که دنبال کننده زیبای دارند، به نمایش بگذارید.

 • تصاویر با کیفیت را در کار خود قرار دهید.

محتوای متنی جذابیت چندانی ندارند. تصاویر می توانند به عنوان یک رسانه جالب به طرز بسیار عجیبی با مخاطب ارتباط برقرار کنند.  از خودتان و خدمات زیبایی، تصویر جذاب تهیه کرده و به نمایش بگذارید. عکس و فیلم زیادی داشته باشید. از تمامی وضعیت ها عکس تهیه کنید و در یک فایل نگهداری کنید. تبلیغات خود را با کمک تصویر شاد، رسا و با کیفیت ارائه دهید.

استوری هایتان را برای تبلیغات به کار بگیرید. گذاشتن پست  های طولانی تبلیغات مفیدی نخواهد بود. از استوری خود به بهترین صورت استفاده کنید. همواره برای تبلیغات زیبایی استوری بگذارید. استوری جذاب، کوتاه و هدفمند تولید کرده و در مدت کوتاه حرف و تبلیغات خود را به گوش مشتریان زیبایی خود برسانید. بیشتر جوانان استوری ها را به طور مرتب چک می کنند.

 • از تمامی افراد کمک بگیرید. 

اگر سراغ افراد و بلاگرها می روید به دنبال افراد سرشناس نباشید.  افراد غیر مشهور هم می توانند کمک زیادی به تبلیغات شما کنند. همواره پول کلان برای تبلیغات گسترده به افراد مشهور ندهید. استفاده از جذابیت های تمامی بلاکرها می تواند به شما کمک کند تا با هزینه کمتر به تبلیغات گسترده ای دست یابید.

پیشنهاد سردبیر  آشنایی بیشتر با فیلر و بوتاكس

 2. کاری کنید که همه راه ها به سالن زیبایی شما تمام شود.

سالن زیبایی و  مشخصات کامل آن را در گوگل ثبت کنید. آپ های مسیریاب را از سالن زیبایی خود مطلع سازید به یاد داشته باشید که مخاطبان وقتی نام شما را در تبلیغات زیبایی ببینند، شروع به تحقیق و جستجو خواهند کرد. پس تلاش کنید تا هر جایی که به دنبالتان هستند، حاضر باشید.

 • اطلاعات را جامع بنویسید. 
  نوشتن مطالب طولانی به معنی اطلاعات کامل نیست. تلاش کنید تمام اطلاعات مهم و کلیدی را در مورد خودتان و سالن زیبایی ثبت کنید. آدرس، لینک مکان یاب  در نقشه، تلفن ثابت، همراه، آدرس سایت را قید کنید. اطلاعات جامع و کاملی از خدمات، مهارت، هزینه و  تخصص خود را در تبلیغات درج کنید تا مخاطب بتواند در زمان کوتاه بیشترین اطلاعات لازم را به دست آورد.
 • تصاویر واقعی باشند. 
  از گذاشتن تصاویر اینترنتی و بدون منبع خودداری کنید، همواره تصویر دقیق رسا و واضحی از محل کار و خودتان به نمایش بگذارید. نتایج به دست آمده از مشتریان دیگر را برای مخاطبان خود به نمایش بگذارید تا اعتماد مشتریان جلب شود.
 • تماس و تلفن  مستقیم  داشته باشید. 
  بسیاری از نرم افزارها به ویژه گوگل به شما فرصت می دهند تا گزینه تماس مستقیم با مخاطب ایجاد کنید. از این قابلیت مهم و کارآمد برای برقراری ارتباط با افراد به بهترین صورت استفاده کنید. اجازه دهید مخاطبان شما نیازهای خودشان را با شما در میان بگذارند.
 • حضورتان کمرنگ نشود. 
  در هر جایی که امکان نظرخواهی و ثبت سوالات کاربران وجود دارد، حضور مستمر داشته باشید . در اینستاگرام خود به همه سوالات و نظرات کاربران توجه کنید. این روند به شما کمک می کند تا در میان رقبای خود بیشتر به چشم بیایید.

3. قالب های قدیمی را کنار بگذارید. 

سایت های قدیمی راه کنار بگذارید.  سایت خود را به روز آوری کنید و هر سال و فصل خود را با قالب های جدید آشنا کنید. سایت های جدید دارای تجربه های متفاوت و جالبی هستند. داشتن وب سایت جدید و به روز نشان دهنده عملکرد دقیق حساس و هدفمند شما است. بهتر است در زمینه جذب یک زیباجو برای عمل های جراحی که فرایند دشواری دارند در سایت خود توضیحات کامل بدهید.

همواره خودتان را به جای مشتری قرار دهید. محتوا و صفحات سایت خود را به شیوه ای کارآمد و مفید گروهبندی کنید تا مشتریان بتوانند تبلیغات خدمات شما را به خوبی دریافت کنند. کاربری وب سایت خود را برای مخاطب آسان کنید تا افراد به راحتی وارد شوند.

 • محتوای خود را رها نکنید.
  محتوا سالار اینترنت است. در تولید محتوای مفید، جذاب و مفید به تیم خود کمک کنید و با تحقیق و مطالعه اطلاعات مفید و دست اول را به تیم تولید محتوای خود برسانید. از کپی محتوا خودداری کنید و با توجه به اطلاعات خود، باز نویسی را انجام دهید.
 • سرعت سایت خود را افزایش دهید. 

بسیاری از افراد اطلاع دقیقی از سرعت و نحوه افزایش آن در سایت ها ندارند. لوازم زیادی برای اندازه گیری سرعت انواع سایت وجود دارد. خودتان سایت را به دقت بررسی کنید، اگر زمان بالا آمدن آن طولانی بود، بدانید مخاطبان صبر نمی کنند. پس با کمک ابزارها و افراد متخصص سرعت سایت خود را بالا ببرید. بسیاری از متخصصان می توانند با مهارت و دقت صفحه شما را در صدر گوگل قرار دهند.

پیشنهاد سردبیر  جذب مشتری زیبایی از گوگل

4. برند را از یاد نبرید.

وقتی در همه مکان ها حضور فعال و مستمر دارید بهتر است به فکر طراحی یک تفکر و برند ثابت و منسجم باشید. داشتن برند شامل توجه به تمامی راه های بازاریابی دیجیتال، تبلیغات و راه های جذب مشتری به صورت اینترنتی می باشد. مشتریان و مخاطبان به دنبال یافتن یک مارک نشانه و پیام از سوی شما هستند تا جذب تان شوند.

 • لوگو
  زیباترین و منحصر به فرد ترین دارایی با ارزش شما است. لوگو باید منحصر به فرد، جذاب و در ارتباط با عملکرد زیبایی شما باشد. شاید برای صرفه جویی در هزینه ها استفاده از متن  ساده و تصاویر بی رنگ و بو و تکراری مشکلی نداشته باشد. اما اگر تمایل به جذب مشتری دارید باید لوگوی شما مدرن، جدید و دارای  روخ باشد تا بتواند کاربران زیادی را جذب کند.
 • روانشناسی رنگ
  افرادی که اقدام به تبلیغات زیبایی می کنند، باید هویت تجاری شان شامل یک رنگ اصلی و ثانویه باشد. انتخاب رنگ مناسب می تواند نقش زیادی در پیشرفته شما داشته باشد. لباس فرم پرسنل، آراستگی محل کار، کلاه و لباس فرم پرسنل نشان دهنده عملکرد دقیق و حساسه شما است.
 • قلم مناسب
  اغلب افراد در تبلیغات خود قلم را نادیده می گیرند. اما آنچه که هویت اصلی و تبلیغاتی فرد را برجسته می گند، انتخاب قلم درست است. قلم مناسب نیاز به یک طراحی تخصصی دارند. برای فضا و شبکه های مجازی، قلم های خاصی در نظر بگیرید.

5. تبلیغات منسجم داشته باشید. 

گروه های تبلیغاتی منسجم و هدفمند داشته باشید تا پیامتان به خوبی به مخاطبان برسد. به صورت تنها و جداگانه تبلیغات نداشته باشید. با طراحی و سازماندهی یک تیم تبلیغاتی، میزان بازدهی خود را افزایش دهید. اگر مخاطب یک پیام را چند بار و در پلتفرم های مختلف ببیند،  حس کنجکاوی و کاوش او تحریک شده و ممکن است به سراغ تبلیغات شما برود. مخاطبان خود را بشناسید. همواره از خود بپرسید که:

 • برای چه کسانی اقدام به تبلیغ می کنید؟
 • کجا تبلیغات بهتری انجام خواهید داد؟
 • نتایج بدست آمده از تبلیغات چگونه ارزیابی می کنید؟
 • با یافتن پاسخ های زیر می توانید به بهترین شکل ممکن تبلیغ کرده و نتایج بسیار خوبی عایدتان شود.

6. ویدیوی بیشتری را به اشتراک بگذارید. 
از زدن بنرهایی که خیلی سریع خراب می شوند خودداری کنید. تبلیغات خود را به شکل فیلم های کوتاه در آورده و مرتب پخش کنید. ویدیوها به طرز چشمگیری جای عکس را گرفته اند. با یک فیلم کوتاه از مهارت ها و عملکرد خودتان برای جوانان صحبت کنید.  ویدیو بلاگر خوبی باشید و در تبلیغات زیبایی فعالیت داشته باشید. از افراد سرشناس و صفحات آنها بخواهید تبلیغات شما را انجام دهند.

5/5 - (3 امتیاز)
نظر
 • هنوز نظری ندارید.
 • افزودن دیدگاه